Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met hoornen kolf, knikbare loop en restchroom. Afmeting: L 22 cm. In redelijke staat.
Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met in het midden een cultive parel, ø 7mm, met aan weerskanten in een trapezium vormig stuk een singlecut geslepen diamant. ø 57 ca 3,4 gram. In g...
Grote kunstglazen uil in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen fruitschaal in Murano Mille Fiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren koordcollier, 925/000, met geslepen schakels. ø 9mm. 43 cm. ca 39 gram. In goede staat
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner dekselvaas met figuren/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee chips deksel gerestaureerd. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kandelaar van messing met 18e eeuws Chinees porselein. Eén bobeche gelijmd. Eén bobeche chip. Afmeting: 28 x 26 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gram. Nieuw
Antieke Duitse porseleinen Meissen knobbelvaas met figuur voorstelling. 19e Eeuw. Bovenhals gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Armband en collier van bloedkoralen. Een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4mm, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting, lengte 20 cm, en een collier met ronde bloedkoralen, verlopend in grootte, 3...
Collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 3 rijen dikke takjes bevestigd aan een ovale streeksluiting met S-applique en knopbewerking met bijpassende eindstukken. lengte...
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Italiaanse Fayence lampenvoet. Handbeschilderd, naar antiek voorbeeld. Chip voet. Afmeting: H 61 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein met floraal/vogel decor. Circa 1900. Bestaande uit; vaasje op bolpootjes + pelgrimsfles. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.