Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.

Engelse banjo barometer
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...

Overijsselse brandewijnkom, 1783
Startprijs 560 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, versierd met stippendecor en cartouches geplaatst op een ovale voet. En voorzien van grepen met bloemen en druivenranken. MT.: Vermoedelijk H.J.Schuurman, Zwolle, jl.: ...

Zilveren eierdopset
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder zilveren eierdopset, 925/000, met een ovaal presenteerblaadje met greep en versierd met floraal decor. Voorzien van 4 eierdopjes met een rand voorzien van voluten en 4 lepeltjes. MT.: A.H.Th...

Chinese drakenkom
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1850
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten vier-laden Biedermeier commode met origineel koperen beslag. Circa 1850. Afmeting: 92 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Lot zilveren bestek, 8x
Resultaat: 200 EUR

Lot met 8 zilveren bestekdelen, 7 delen, 833/000, met 4 lepels, een vork, een groentelepel en een aardappellepel en een lepel, 925/000, voorzien van gravure, in diverse modellen: Hollands glad, puntfi...

Zilveren kelk
Resultaat: 160 EUR

Zilveren kelk, BWG, 12 lothig, rond model geplaatst op een ronde voet met ribbewerking en een kelk met cannelures. De kelk is voorzien van een gravure: Dem Herrn Hauptmann Stoltz, zur Erinnerung an da...

Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast
Startprijs 700 EUR

Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.

2x 19e Eeuwse Chinese borden Ø 26 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met coulissen/vazen/vogels/landschap decor. Met bodemmerk. Eén bord chip + haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cup
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen cup met draak in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.

Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan
Resultaat: 80 EUR

Jern. de Bruyne. Circa 1900. Naakte vrouw met zwaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats
Resultaat: 500 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden ring met parel en diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met in het midden een cultive parel, ø 7mm, met aan weerskanten in een trapezium vormig stuk een singlecut geslepen diamant. ø 57 ca 3,4 gram. In g...

Zilveren koordcollier
Startprijs 60 EUR

Zilveren koordcollier, 925/000, met geslepen schakels. ø 9mm. 43 cm. ca 39 gram. In goede staat

Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse Henry Deux bank, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry Deux bank met ranken/leeuwenkoppen decor en rode velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 107 x 138 x 70 cm. In zeer goede staat.

2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR

Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en lichtblauw celadon glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Zware antieke zilveren lepel, met een steelaanzet met een enkel lof en een rond steeleinde met kam. Voorzien van initialen: H.S. MT.: J.D.Sluyter, Amsterdam, 1720-1761.jl.: onduidelijk. 21 cm en ca 75...

Zilveren ijsklontjes tang
Startprijs 60 EUR

Zilveren ijsklontjestang, 925/000, strak model. Mexico, 20 cm. ca 115 gram. In zeer goede staat

Leitz Leica camera met toebehoren
Resultaat: 225 EUR

Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.