Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...
18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...