Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Antiek Chinees Familie Rose porselein 7520
6x Antiek Chinees Familie Rose porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen stier 5051
Bronzen stier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden rijring met diamant 874
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Lot Matador speelgoed 3023
Lot Matador speelgoed
Startprijs 50 EUR
2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,7 cm. 7537
2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,7 cm.
Startprijs 400 EUR
2 Colliers van rozenkwarts 891
2 Colliers van rozenkwarts
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur, Vrouw met mand 5068
Bronzen sculptuur, Vrouw met mand

Resultaat:

90 EUR