Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Gijswijt, Visser in landschap
Startprijs 100 EUR

P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR

Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Groot Thais boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 80 EUR

Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...

C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer
Resultaat: 190 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

H.J. Bellaard, Molen in landschap
Resultaat: 160 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR

Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...

Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1800
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke 4-laden commode, 1850
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.

Engelse ladencommode
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.

Antiek Engels kastje
Startprijs 180 EUR

Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Chiffoniere
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Resultaat: 140 EUR

Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.

Perzisch Bidjar kleed, 142 x 80 cm.
Startprijs 200 EUR

Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.

19e Eeuwse stucwerk wandklok
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.

Klein Perzisch kleed, 104 x 69 cm.
Resultaat: 190 EUR

Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antieke Franse figurengroep, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.