Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs 1121
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Tiffany-stijl lampen 2239
2x Tiffany-stijl lampen

Resultaat:

60 EUR

Chinese vaas met geel glazuur 7589
Chinese vaas met geel glazuur
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Set plated kaarskandelaren 2232
Set plated kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Oud/antiek Afrikaans masker 2225
Oud/antiek Afrikaans masker
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen paraplubak 6155
Chinees porseleinen paraplubak

Resultaat:

60 EUR

Goebel geurbrander 6148
Goebel geurbrander
Startprijs 40 EUR
16x Div. Chinees porselein 7582
16x Div. Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
9x Hummel figuren 6141
9x Hummel figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese chicken cup 7546
Chinese chicken cup

Resultaat:

150 EUR

Thomas Heesakkers, Stilleven met tin, bloemen, porselein. 1085
Thomas Heesakkers, Stilleven met tin, bloemen, porselein.
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht 1078
Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duits warmhoud plateau 6105
Duits warmhoud plateau

Resultaat:

25 EUR

3x Grote kommen 6098
3x Grote kommen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese geisha 7539
Chinese geisha

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
13x Chinese lepels 7532
13x Chinese lepels

Resultaat:

50 EUR

Willem Heinecke, Hollands landschap met koeien en melkende boer 1071
Willem Heinecke, Hollands landschap met koeien en melkende boer
Startprijs 600 EUR
Terracotta figuur, Twee apen 6091
Terracotta figuur, Twee apen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schrijfkist 2189
Schrijfkist

Resultaat:

50 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp, 1880 2182
Grote antieke bronzen hanglamp, 1880
Startprijs 250 EUR
2x Chinese vazen 7496
2x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote Delftse sierschotel Ø 41 cm. 6055
Grote Delftse sierschotel Ø 41 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR