Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5x K.P.M. borden, 1900 6041
5x K.P.M. borden, 1900

Resultaat:

180 EUR

Willem Heinecke, Hollands landschap met koeien en melkende boer 1071
Willem Heinecke, Hollands landschap met koeien en melkende boer
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7446
Chinese vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Kleine Friese stoelklok 3552
Kleine Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht 7439
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Friese stoelklok 3545
18e Eeuwse Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 27 cm. 7432
Chinees drakenbord Ø 27 cm.

Resultaat:

325 EUR

Weense regulateur 3538
Weense regulateur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Joop Kroppf, Hollands havengezicht 1035
Joop Kroppf, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

5-Delig Delfts kaststel 6005
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1028
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

150 EUR

Set kristallen golfbokalen 5551
Set kristallen golfbokalen
Startprijs 50 EUR
Franse Empire pendule, 1820 3509
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuws Amsterdams staand horloge 3502
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.750 EUR
Verkocht
Jugendstil-stijl glazen vaas 5544
Jugendstil-stijl glazen vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Sonneberg poppen 3026
3x Sonneberg poppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Natuurstenen schaakspel 3019
Natuurstenen schaakspel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren bijbelslot armband 929
Zilveren bijbelslot armband

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuws bokaalglas 5508
19e Eeuws bokaalglas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden sterbroche met diamant 922
Gouden sterbroche met diamant

Resultaat:

225 EUR

2x Antieke glazen vazen, 1900 5501
2x Antieke glazen vazen, 1900
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Indonesisch fabelfiguur 5074
Indonesisch fabelfiguur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR