Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...
Lot zilver, 835/000, met een zilveren roomlepel en suikerschep met een getorste steel met graveerwerk en 2 zilveren breidoppen. Totaal ca 56,4 gram. In goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met een gegraveerde voorstelling. MT.: C.J.Bruinings, Joure jl.: Z: 1859. Gedeukt en voorzien van restauratie. 5x4x2cm. ca ...
Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Collier en oorhangers met cloisonne kralen, verlopend in grootte ø6-21mm. Blauw met roze bewerkte bloemen. 70 cm en 4,5cm. In goede staat
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek (deel) Engels Art Deco theeservies. Gesigneerd Clarice Cliff. Circa 1930. Bestaande uit: Negen kopjes + schotels, suikerpot (deksel gelijmd), melkkan, theepot. Enkele reparaties. Afmeting: 7 - ...
Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Duitse Westerwald steengoed schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.
Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Modern abstract glazen kunst object. Glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Chip bij sokkel. Afmeting: 27 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne glazen sculptuur met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Vijf-delige Art Deco persglazen likeurset met mat zwart decor van jockey met paard. Circa 1930. Afmeting: H 21 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Diverse afbeeldingen oa zeeschepen en interieurs. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...