Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Acht Hollandse terracotta Goedewaagen tabakspijpen in originele doos. Circa 1930. Afmeting: circa 40 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten dekseldozen met landschap intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Twee antieke wildwest houtsnijwerk silhouetten in eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 12 x B 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Hollands koperwerk. Bestaande uit: Waterspuit + doofpot. Afmeting: 35 - 93 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
Twee colliers, één collier met git en parels en een collier met agaat in bloemvorm. 80-95 cm.
Drie colliers met edelstenen, met diverse soorten edelstenen, o.a. parels, amethist, koraal, malachiet en hematiet. lengte 70-80-85cm. In goede staat
Zilveren collier en hanger in de vorm van een kruis met zirconia's. Venetiaans collier, 835/000, 2,7x2,7mm, 50 cm. met daaraan een zilveren kruis, 925/000, met 16 rond gefacetteerde zirconia's, 4 rech...
Lot edelstalen sieraden met een choker met vergulding en zirconia's, 5 ringen en een horloge.
Twee zilveren enkelbandjes, één enkelbandje met een figaro schakel en voorzien van 13 kleien bedeltjes in de vorm van dolfijnen en bolletjes, en een enkelbandje met singapore schakel met 2 hangertjes ...
Collier van agaatkralen met zilveren stukjes ertussen en in het midden van het collier ziet een schildvormige hanger met graveerwerk en een ovale agaat steen. lengte 50 cm. grootte hanger 50x40mm.