Vier oude/antieke Engelse keramieken figuren. Polychrome. Enkele haarlijnen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp. Meisje op hek. Nr. 225/1. W. Germany. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp. Jongen in appelboom. Nr. 230. W. Germany. Stam appelboom gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Zes antieke gesigneerde keramieken borden. C.T. Maling. Decor Denons Egypt. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Delfts Bont polychrome fayence kaststel. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen fruitschaal in Murano Mille Fiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen uil in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde Duitse kristallen flacon. Anno 1831. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Bont/floraal. Afmeting: 188 x 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Houten spiegel. Zwart/goud. Met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Oude barometer + wekkerklok in de vorm van propellers. 30er Jaren. Functie niet getest. Afmeting: 67 - 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse schildpad poppen. Meisje 53/56, oog los in hoofd. Meisje 50/56. Afmeting: 54 - 55 cm. Beide in goede staat.
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Vijf maal Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Vergulde Hollandese marine sabel schede met zwart leer. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse bierpullen. Divers. 20e Eeuw. Keramiek + glas. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Vijf maal kaartspel voorwerpen. Bestaande uit: Metalen hand met kaarten op marmeren basement. Drie onderzetters, met achter-glas kaartenvoorstellingen en messing omranding. En een handbeschilderde teg...
Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee Chinese quiguila noot gesneden mandjes. Opengewerkt. Afmeting: 10 - Ø 4,5 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse houten speculaasplanken. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Neo Gotische kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Bronzen vernikkelde, geëmailleerde Mercedes auto-memorabilia. 60er Jaren applicatie met schroefdraad. Afmeting: Ø 7,5 cm. In goede staat.
70-er Jaren hanglamp met bruin-witte kunststoffen kap. Afmeting: 22 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke spekstenen gesneden vazen. Floraal + draak. Circa 1900. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee cameo-glazen plafonnieres met goudkleurige metalen omranding. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 27 cm. In goede staat.
Glazen Tiffany-stijl hanglamp met floraal decor. Koper/parelmoer kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Twee Duitse jaren '70 - '80 verstelbare wandlampen met magneet. Schlagheck Schultes Germany. Afmeting: 13 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.
6x Postzegelverzameling. Albums met inhoud + eerste dag enveloppen. Onder andere; Nederland, Israël, Air Mail enveloppen gestempeld en Nederlands postfris. 1977 - 1988. In redelijk/goede staat.
Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Drie aquarellen van Cornelis Johanus v.d. Vosse. 1922 - . 50er Jaren. Hollandse School. 1x Landschap + 2x Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Verso G. Verschoor. 't Harde. Landschap met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1941. Stilleven met kan en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...
William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Kavel met 14 (zilveren) munten waaronder; 1x zilveren 2,5G 1931, 2 penningen Rabobank 100 jaar, 2x zilveren 10G 1994, 1x 1/2 dollar 1965, 1x 20 Pesos 1981 Mexico, 4x 10 Mark Duitsland (2x Carl Zeiss, ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Halfronde oorknoppen versierd met een lijnenbewerking en een witgouden stukje bezet met een kleine singlecut geslepen diamant. 10 mm. ca 0,80 gram. Nieuw
Lot edelstenen met onder andere colliers van parels, agaat, bloedkoraal en aquamarijn.
Lot edelstenen collier met o.a. parels, bloedkoraal, lavasteen en lapis lazuli.
Lot armbanden, met twee zilveren slavenbanden voorzien van bewerking en scharnier met bakslot, 835/000. En acht rinkelbanden met diverse bewerkingen. ca 45 gram. In goede staat
Zilveren roomlepel, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een gedreven voorstelling met melkmeisje. Voorzien van een gekrulde steel met duif. MT.: J.F. de Wilde, Schoonhoven, jl.: B:1911. 13 cm...
Kristallen coupe op zilveren voet, 835/000. Coupe met een omgeslagen bewerkte rand geplaatst op ronde zilveren voet. MT.: Fa Niekerk, Schoonhoven, jl.: p:1975. ø19x16cm. In goede staat.
Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...
Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...
Lot zilver, 835/000, met een zilveren roomlepel en suikerschep met een getorste steel met graveerwerk en 2 zilveren breidoppen. Totaal ca 56,4 gram. In goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met een gegraveerde voorstelling. MT.: C.J.Bruinings, Joure jl.: Z: 1859. Gedeukt en voorzien van restauratie. 5x4x2cm. ca ...
Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Collier en oorhangers met cloisonne kralen, verlopend in grootte ø6-21mm. Blauw met roze bewerkte bloemen. 70 cm en 4,5cm. In goede staat
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek (deel) Engels Art Deco theeservies. Gesigneerd Clarice Cliff. Circa 1930. Bestaande uit: Negen kopjes + schotels, suikerpot (deksel gelijmd), melkkan, theepot. Enkele reparaties. Afmeting: 7 - ...
Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Duitse Westerwald steengoed schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.
Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Modern abstract glazen kunst object. Glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Chip bij sokkel. Afmeting: 27 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne glazen sculptuur met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Vijf-delige Art Deco persglazen likeurset met mat zwart decor van jockey met paard. Circa 1930. Afmeting: H 21 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Diverse afbeeldingen oa zeeschepen en interieurs. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...