Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Breitling horloge, super ocean hermitage limited 616
Breitling horloge, super ocean hermitage limited
Startprijs 3.000 EUR
Gouden ring met diamant 539
Gouden ring met diamant
Startprijs 3.000 EUR
Pauwbroche met voet in foedraal 713
Pauwbroche met voet in foedraal
Startprijs 2.800 EUR
Antieke Chinese dekselvaas 7027
Antieke Chinese dekselvaas
Startprijs 2.750 EUR
Gouden ring met diamant 579
Gouden ring met diamant
Startprijs 2.750 EUR
Grote Chinees porseleinen wierookbrander 7611
Grote Chinees porseleinen wierookbrander
Startprijs 2.500 EUR
Grote Chinese Kang Xi vaas 7033
Grote Chinese Kang Xi vaas
Startprijs 2.500 EUR
Franse Empire pendule, 1820 3509
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.500 EUR
Houten kast met groot zilveren bestek 24
Houten kast met groot zilveren bestek
Startprijs 2.500 EUR
Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870 3500
Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870
Startprijs 2.250 EUR
P.G. Vertin, Gezicht op Rouen 1009
P.G. Vertin, Gezicht op Rouen
Startprijs 2.200 EUR
Chinese dekseldoos 7304
Chinese dekseldoos
Startprijs 2.000 EUR
Chinees porseleinen basement 7278
Chinees porseleinen basement
Startprijs 2.000 EUR
Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 26,8 cm. 7122
Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 26,8 cm.
Startprijs 2.000 EUR
2x Familie Rose schotels Ø 35,7 cm. 7091
2x Familie Rose schotels Ø 35,7 cm.
Startprijs 2.000 EUR
17e Eeuwse Wucai vaas 7063
17e Eeuwse Wucai vaas
Startprijs 2.000 EUR
17e Eeuwse Chinese vaas 7040
17e Eeuwse Chinese vaas
Startprijs 2.000 EUR
Huisaltaar 7010
Huisaltaar
Startprijs 2.000 EUR
2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw 7008
2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter 5502
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter
Startprijs 2.000 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4001
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 2.000 EUR
A. Verhoesen, Stal met drie militaire paarden 1064
A. Verhoesen, Stal met drie militaire paarden
Startprijs 2.000 EUR
P.P. Schiedges I, Scheepvaart op het IJ in Amsterdam 1049
P.P. Schiedges I, Scheepvaart op het IJ in Amsterdam
Startprijs 2.000 EUR
Witgouden ring met smaragd en diamant 598
Witgouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 1.900 EUR