Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse vuurvergulde pendule, 1820 3507
Franse vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.800 EUR
Witgouden ring met saffier en diamant 502
Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 1.800 EUR
Witgouden armband met diamanten 939
Witgouden armband met diamanten
Startprijs 1.750 EUR
Witgouden entouragering met diamant en saffier 946
Witgouden entouragering met diamant en saffier
Startprijs 1.700 EUR
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet 4059
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.600 EUR
Grote Chinese penselenpot 7588
Grote Chinese penselenpot
Startprijs 1.500 EUR
Chinese knobbelvaas 7096
Chinese knobbelvaas
Startprijs 1.500 EUR
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas 7014
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Startprijs 1.500 EUR
Witgouden ring met diamanten 516
Witgouden ring met diamanten
Startprijs 1.500 EUR
Gouden beursje 8
Gouden beursje
Startprijs 1.500 EUR
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam 1059
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam
Startprijs 1.480 EUR
Witgouden rozetring met saffier en diamant 948
Witgouden rozetring met saffier en diamant
Startprijs 1.450 EUR
Witgouden ring met diamant, pavé 947
Witgouden ring met diamant, pavé
Startprijs 1.450 EUR
Gouden ring met amethist/diamant 703
Gouden ring met amethist/diamant
Startprijs 1.450 EUR
Collier van amethist met diamanten 702
Collier van amethist met diamanten
Startprijs 1.450 EUR
Collier citrien/diamanten 566
Collier citrien/diamanten
Startprijs 1.450 EUR
Gouden ring met diamanten 515
Gouden ring met diamanten
Startprijs 1.450 EUR
Collier lapis/briljanten 507
Collier lapis/briljanten
Startprijs 1.400 EUR
Gouden armband 503
Gouden armband
Startprijs 1.350 EUR
Bronzen borstbeeld met hand op schouder 5081
Bronzen borstbeeld met hand op schouder
Startprijs 1.300 EUR
Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche 5003
Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
Startprijs 1.250 EUR
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1374
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.250 EUR
J.F. Scherrewitz, Landschap met zandpad, boer en paardenkar 1039
J.F. Scherrewitz, Landschap met zandpad, boer en paardenkar
Startprijs 1.250 EUR
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot 1015
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 1.250 EUR