Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal/karaktertekens. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop met onderschotel en deksel. Tuin decor. Chip + haarscheur in kop. Haarscheur in schotel. Afmeting: 14 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Kantonese Chinese dekselpot met hoogwaardigheidsbekleder/floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom kust/kraanvogel decor. Bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 30 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner dekselvaas met figuren/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee chips deksel gerestaureerd. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. ...
Twee Chinees porseleinen cups met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelwachters met polychromie. Eén maal terracotta met vergulding. Eén maal houtgestoken. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Eén gemerkt. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Cargo. 16e - 17e Eeuwse stijl. Afmeting: 18 - Ø 20,7 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels met peterselie decor, 19e eeuw, beide gelijmd. Drie 18e eeuwse borden, gelijmd of beschadigd. Eén kom met kraanvogel decor en bodemmerk, goed....
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Twee kopjes met karaktertekens/figuren decor, bloempotje met landschap decor (haarscheur), vaasje met vleermuis decor + zes tekens bodemmerk. Afmeti...
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Japanse Imari porseleinen theeset met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Tablet, kop + schotel, theepot, melk/suikerset. Eén chip kopje. Afmeting: 7 - 20 cm. In re...
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vier kopjes + drie schotels. Divers. Twee kopjes haarlijn, één kopje chip, één goed. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7, 5 -12,5 cm. In redelijk...
Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén chip. Afmeting: H 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en craquele glazuur. Op hout gestoken console. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein, divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: kommen, kopjes, vaas. Twee delen goed, vier delen haarlijn of chip. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,8 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese benen gesneden gordelknopen met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees antiek. Bestaande uit: Metalen balustervormige vaas met floraal decor en bodemmerk. Grote hardhouten gestoken lakstempel met tekst. Afmeting: 11 x Ø 6 cm. / 10 x 11 x 7,5 cm. In goe...
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met restvergulding en swastika op borst. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...
Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakpaneel met reliëf van been, parelmoer en jade. Enkele beschadigingen. Afmeting: 60 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese lakstempels. Paard + vis. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Japans porseleinen bolvaas met goudkleurig glazuur en kempvissen. Circa 1900. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 11 cm. In goede staat.