Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Huwelijkspop van Chinese munten
Resultaat: 60 EUR

Balinese muntenpop. Zogenaamde huwelijkspop met koperen munten en houtgesneden hoofd. Met basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

14x Antiek Japans Kutanie porselein
Resultaat: 60 EUR

Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese (Kantonese) vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

4x Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit:(1) Dekselvaas met floraal decor. (2) Grote schaal met hert/vogel decor. (3) Bord met floraal/goud decor. (4) Bord met bloempot decor. Afmeting: 18 ...

3x Antieke Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...

Chinese plaquette
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén chips bodemrand. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Gemberpot, twee octagonale schotels (chips), 18e eeuws Chinees floraal bord (gelijmd), 18e eeuws Chinees bord met tuin decor (beschadigd). Afmeting:...

Antieke Chinese sieradenkist
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese lakwerk sieradenkist met floraal/vogel decor. Met klapspiegel, grepen en beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 21 x 27 cm. In goede originele staat.

Zeer grote Chinese waaier
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein, Quan Yin
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin's. 1x klein, goed. 1x groter, vingers beschadigd. Afmeting: H 9 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse octagonale porseleinen schaal met Familie Rose Geisha decor. Bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Japanse Chinese koppen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse/Chinees porseleinen koppen met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 8,4 cm. In goede staat.

13x Chinese lepels
Resultaat: 50 EUR

Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen figuren. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

2x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 6,2 cm. In goede staat.

Chinese apothekerskast, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...

Chinees rolschilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 50 EUR

Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee maal met vlinder/floraal decor, goed. Twee maal divers, goed. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.

3x Chinese bronzen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie Chinese bronzen figuren. Hoogwaardigheidsbekleders. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.

Haarpin Laos
Resultaat: 40 EUR

Bijzondere haarpin, Laos, piramide vormig uit witmetaal versierd met knoppen en bewerking. Voorzien van dop welke door middel van een ketting verbonden is aan de houder. 22 cm. In goede staat

Antiek Japans bord Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Imari schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Gouaches op zijde
Resultaat: 40 EUR

Twee Perzische schilderijen op zijde. Figurenvoorstelling. 19e - 20e Eeuw. Gouaches op zijde. Afmeting: H 70 x B 100 cm + H 80 x B 110 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Aziatica
Resultaat: 20 EUR

Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.