Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese kraakporseleinen kom 7368
Chinese kraakporseleinen kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese hoofdbedekking 7479
Oude Chinese hoofdbedekking

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen schaal 7596
Chinees porseleinen schaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen dekseldoos 7647
Chinees porseleinen dekseldoos

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 7681
Chinese boeddha

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm. 7035
3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Familie Rose vaas 7052
19e Eeuwse Familie Rose vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas 7071
Chinese celadon oorvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7129
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese kraagvaas 7236
Chinese kraagvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees/Japans bronzen figuur 7263
Chinees/Japans bronzen figuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7325
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup 7330
Chinese chicken cup

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Chinese hocker 7397
Grote Chinese hocker

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm. 7465
Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Chinese koppen 7470
2x Chinese koppen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Imari kom 7028
Chinese Imari kom

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Imari kom 7029
Chinese Imari kom

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Zeldzame 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 22,2 cm. 7034
2x Zeldzame 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 22,2 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7239
Chinese bloempot

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schotel Ø 38,5 cm. 7329
Antieke Chinese schotel Ø 38,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese pattipan 7067
Chinese pattipan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese celadonvaas 7098
Chinese celadonvaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 37 cm. 7104
Grote Chinese schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees celadon waterbakje 7125
Chinees celadon waterbakje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Chinese borden Ø 21-  Ø 23 cm. 7135
4x Chinese borden Ø 21- Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7269
Lot Chinees porselein

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7277
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6x Chinese Imari kop + schotels 7284
6x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese waterbak 7311
Chinese waterbak

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schotel Ø 37 cm. 7328
Antieke Chinese schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese schaal met roze-rood glazuur 7367
Chinese schaal met roze-rood glazuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas met rood glazuur 7471
Chinese vaas met rood glazuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3x Chinees jade 7493
3x Chinees jade

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas 7598
Chinese Familie Verte vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese schaal in vorm van een karper 7627
Chinese schaal in vorm van een karper

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees waterbakje 7710
Chinees waterbakje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kang Xi schotel 7051
Kang Xi schotel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7106
Chinese bloempot

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
5x Chinese borden, 18e eeuw 7202
5x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Kang Xi kop + schotels 7257
2x Kang Xi kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kop + schotel 7395
Chinese Familie Rose kop + schotel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Chinese trompet vazen 7599
2x Chinese trompet vazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels 7030
3x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7042
Chinese vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7070
Chinese celadon vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeer grote Chinese Sang de Boeuf vaas 7099
Zeer grote Chinese Sang de Boeuf vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinese blauwe koppen 7220
2x Chinese blauwe koppen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7258
Chinese vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theepot 7273
18e Eeuwse Chinese theepot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese bronzen wierookbrander 7294
Chinese bronzen wierookbrander

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Goud Imari schotel 7379
2x Goud Imari schotel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas met theeglazuur 7489
Chinese maanvaas met theeglazuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 7066
Chinese drakenvaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7132
Chinese vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7150
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7216
Chinese celadon vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 22,3 cm. 7300
Chinese drakenschotel Ø 22,3 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7320
2x Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari vaas 7348
Grote Japanse Imari vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese kom Ø 21,5 cm. 7356
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese kom Ø 21,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 27 cm. 7432
Chinees drakenbord Ø 27 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden Ø 23 cm. 7025
2x Familie Rose borden Ø 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese borden Ø 20,6 cm. 7061
2x Chinese borden Ø 20,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese cups 7077
2x Chinese cups

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese soeplepel 7082
Chinese soeplepel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom 7085
Chinese Familie Rose kom

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse melk en bloed borden Ø 21 cm. 7090
2x 18e Eeuwse melk en bloed borden Ø 21 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese rolvazen 7200
2x Chinese rolvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese cups 7340
2x Chinese cups

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot 7347
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke wandblaker 7404
Antieke wandblaker

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinees Yixing keramiek 7488
3x Chinees Yixing keramiek

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Japans benen figuur 7549
Antiek Japans benen figuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote antieke Thaise boeddha 7651
Grote antieke Thaise boeddha

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Kang Xi borden 7109
2x 18e Eeuwse Kang Xi borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose terrine 7222
18e Eeuwse Familie Rose terrine

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel 7342
Chinese vleesschotel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3-Delige Chinese miniset 7398
3-Delige Chinese miniset

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote Chinese tegel 7682
Grote Chinese tegel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 7032
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kop en schotel 7081
18e Eeuwse Chinese kop en schotel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan 7117
Chinese schenkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 7126
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Chinese cup op voet 7139
2x Chinese cup op voet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas met oren 7143
Chinese vaas met oren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 7187
3x Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7224
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzame Yixing schotel Ø 16,5 cm. 7231
Zeldzame Yixing schotel Ø 16,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Blanc de Chine vaas 7324
Chinese Blanc de Chine vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Chinese natuurstenen objecten 7341
3x Chinese natuurstenen objecten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6x Chinese schotels, 18e eeuw 7352
6x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Familie Rose dekselpotten 7375
2x Familie Rose dekselpotten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Japanse Imair dekselvaas 7376
Japanse Imair dekselvaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6x Antiek Chinees porselein 7394
6x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7396
Chinese trekpot

Resultaat:

250 EUR