Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spaanse boerenbank
Resultaat: 600 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel, 1800
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met zeldzaam vaas/goud decor. Haarlijnen bodem + chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor en bronzen bodemrand. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Japanse kom + schotel
Resultaat: 600 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit; schaal + bordje. Floraal en vogel decor. Afmeting: Ø 14 - 17,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom Ø 13,8 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In redelijke staat.

6x 19e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 600 EUR

Zes delen 19e eeuws Familie Rose porseleinen kop + schotels met floraal/insekten decor. Drie kopjes haarlijn, drie goed. Eén schotel chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In redelijke st...

4x Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm
Resultaat: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees roodglazuur bord
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.

Boeddha, miniatuur
Resultaat: 600 EUR

Miniatuur Boeddha, antieke bronzen boeddha, 28x39mm. ca 28 gram. In goede staat

3x Gouden munten
Resultaat: 575 EUR

Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.

Gouden collier
Resultaat: 560 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een achtvormige schakel. Breedte 4 mm. Lengte 55 cm. ca 24,5 gram. Voorzien van een karabijnsluiting. In goede staat

Ton Karssen, Figuren op de boulevard
Resultaat: 560 EUR

Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden gourmetarmband
Resultaat: 550 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat

Gouden palmier collier
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier met een palmierschakel voorzien van een grote sierlijke karabijnhaak. ø 3,5mm. ca 15,3 gram. 45 cm. Nieuw

Witgouden armband met diamant en saffier
Resultaat: 550 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant en saffier. Armband met een gematteerde cobraschakel in het midden voorzien van een witgouden element met 4 markiesgeslepen saffieren en 6 briljant geslepen di...

2x Petroleumlampen, 1880
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 550 EUR

Aparte antieke Franse bronzen pendule met hooiwagen, boer met doedelzak, haan, gereedschap, koren, vogels en bloemen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 35 x 18 c...

Franse schildpad pendule, 1880
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Linnenpers met commode
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.

Art Nouveau buffet, 1910
Resultaat: 550 EUR

Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.

Bronzen figuur 'Godin van de jacht'
Resultaat: 550 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.