Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vertico met volle zuilen, snijwerk en opstand. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 180 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Franse notenhouten schrijftafel met bronzen beslag, lade en florale intarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 77 x 66 x 106 cm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame set van zeven antieke Engelse iepenhouten Windsor stoelen met prachtige patina. Circa 1780. Afmeting: 86 x 45 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met lades, mooi binnenleven en origineel beslag. Afmeting: 114 x 57 x 107 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + cr...
Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + drie schotels met coulissen in landschap/geisha en goud decor. Afmeting: 3 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met creme-kleurig floraal reliëf en goudrand. Sung-stijl. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen octogonale Kang Xi kop en schotels. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x 12 x 12 cm. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: Ø 18,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese kraakporseleinen kom met floraal/vogel op rotsblok decor. Eén chip. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.