Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese schaal met roze-rood glazuur 7367
Chinese schaal met roze-rood glazuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ton Karssen, Figuren op de boulevard 1072
Ton Karssen, Figuren op de boulevard

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
J. Israëls, Heren portret 1076
J. Israëls, Heren portret

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Vrouw met mand 5068
Bronzen sculptuur, Vrouw met mand

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Daum glaswerk 5505
2x Daum glaswerk

Resultaat:

150 EUR

J. Tielemans, Hondenportret 1089
J. Tielemans, Hondenportret
Startprijs 400 EUR
3x 18e Eeuwse Imari borden 7384
3x 18e Eeuwse Imari borden
Startprijs 100 EUR