Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden hanger met diamanten
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met oud diamant. Hanger met een oog in florale vorm bezet met 5 diamanten met een oud slijpsel. Aan het oog hangt een zilveren ovale hanger voorzien van een peervormige dia...

Gouden bandring met diamant
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring bezet met 3 roosgeslepen diamanten in de band. breedte ring 7,3 mm. ca 4,0 gram. ø 58. In redelijk goede staat

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Startprijs 100 EUR

Zilveren doos, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van een wapengravure. Voorzien van scharnier, sluitsysteem ontbreekt. 9x13x1,8cm. ca 173 gram. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...

Gouden oorstekers met roos diamant
Startprijs 350 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met roosdiamanten. Oorhaken met grote spiegelchaton zettingen bezet met diamanten met een oud slijpsel, ø 4,3x5,8mm. Gezet in het zilver. ø oorknop 12mm. ca 3,1 gram. In ...

Gouden broche met diamant
Startprijs 250 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche met blad en takdecor, in het midden versierd met een bloem met 4 blaadjes met een klein diamantje en in het midden een als knop een roosdiamant, ø 4,5x4...

Lot zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zakhorloges voorzien van ketting. Gemaakt uit witmetaal. één is niet werkend.

Zilveren theeset, 1855
Resultaat: 340 EUR

Zilveren theeset, 833/000, met een theekan op comfoor en een roomkan. Bolle theekan met hamerslagdecor op ronde voet. De tuit is versierd met graveerwerk en de greep met acanthusblad. Op het deksel zi...

Gouden dameshorloge met rekband
Startprijs 60 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met rekband. Klein ovaal gouden horlogekastje. Mechanisch. gemerkt Monte. Voorzien van een double rekband. 14x16mm. Totaal gewicht horloge 16,2 gram

Bijbel met zilverwerk, 1870
Resultaat: 100 EUR

Bijbel met zilverwerk, 833/000, bijbel met bruin lederen kaft, voorzien van een zilveren slot met rasterversiering en gepointilleerd patroon. Het nieuwe testament. 10x15,5x6cm. In redelijk goede staat

Bierpul met zilveren deksel
Startprijs 100 EUR

Kristallen bierpul versierd met rond en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren deksel, 833/000, met duimstop en parelrand. Op het deksel staat een gravure: Burgemeester en Wethouders aan I.H. Le M...

Gouden Venetiaans collier
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een Venetiaanse schakel. Voorzien van een hanger met grote agaat. breedte collier 1,6 mm. lengte 50 cm. Collier ca 7,0 gram. In goede staat

Parelarmband met gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Armband met zoetwaterparels, ø 7mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 6 mm. lengte 20 cm. In goede staat

Lot zilver, lepels en servetbanden
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver, 835/000, met 10 theelepels, model puntfilet, een theelepel met filetrand, een suikerschep met parelrand, stukje af, 2 vingerdoekringen, één met monogram en een servetband met monogram. tot...

Gouden oorstekers met parel
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met zoetwaterparel, 7 mm. Nieuw

Gouden ring met parel en diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met in het midden een cultive parel, ø 7mm, met aan weerskanten in een trapezium vormig stuk een singlecut geslepen diamant. ø 57 ca 3,4 gram. In g...

Armband met 3 rijen zoetwaterparels
Resultaat: 290 EUR

Armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 9 mm, bevestigd aan een grote geelgouden sluiting met granaat, 585/000. 19,5 cm. In goede staat

Groot lot zilver
Resultaat: 130 EUR

Groot lot zilver, met een houder met zilveren greep, één tafellepel, één tafelvork, één dessertvork, set met 11 taartvorkjes, 2 theelepels, suikerschep, dop en 3 pennen. Diverse gehaltes. totaal zilve...

Witgouden hanger met diamanten
Resultaat: 90 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met diamant. Peervormig model bestaande uit een grote krul met in het midden een klein achtkant geslepen diamant in een illusie-zetting. ca 3,5 gram. 18,5x30mm. Nieuw

Robert Nunan, Baai met huis en palmen
Resultaat: 100 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 100 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige antieke witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Art Deco. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw saffier, 12,8x9mm, met daaromheen een rand in de vorm van een ac...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige gouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Rozetring met in het midden een grote ovaal roosgeslepen diamant, gezet op zilverfolie, 10x7,8mm. om deze steen zit een rand met 18 kleien d...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 30 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...

Zilveren koffiekan
Resultaat: 375 EUR

Zilveren koffiekan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en tuit. 25x13x28cm. ca 730 gram. MT.: Gorham, Birmingham. In goede staat

Zilveren Friese brandewijnkom
Resultaat: 600 EUR

Zilveren Friese brandewijnkom met gedreven florale afbeeldingen op ovale voet en platte oren. Inscriptie SS 1766. 25x11x7cm. ca 230 gram. Voorzien van een keur van de keurkamer van Dokkum, jl.:P:1750...

Lot antieke bestek, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Lot antiek bestek, 18e eeuw, met 6 tafellepels, Amsterdam jl.: I/K 1793/1794, vermoedelijk Huibert Alkers voorzien van een gegraveerd teken aan de achterzijde en 3 dessertvorken en een -lepel, Utrech...

Friese brandewijnkom, 1780
Resultaat: 450 EUR

Friese zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met putti. MT.: onduidelijk, Sneek. ca 1780. 26x11,5x8cm. ca 244 gram. In goede staat

Zilveren jat
Startprijs 160 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met een leeuw, joods kruis met turkoois en bladeren. De jat is bekroond met een fazant. Lengte 34 cm. Russisch. ca 54 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat

Karaf met zilverwerk, 1930
Startprijs 185 EUR

Kristallen Art Deco karaf met zilveren rand. Circa 1930. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zilveren mand
Startprijs 600 EUR

Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat

2 Kristal met zilver
Resultaat: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Zilveren jat
Resultaat: 190 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, voorzien van opengewerkt stuk versierd met filigrain bewerking met 2 stenen. Bekroond met een staande leeuw. 30 cm. ca 57 gram. Voorzien van pseudokeuren.

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...

Gouden vingerhoed
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren kluwenmandje, 800/000, rond met spijlen en een rand met figuren op paarden en lauwerkransen. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø12x17cm. ca 150 gram. In goede staat

W. Müller, Kasteel en zeilboot in de nacht
Resultaat: 100 EUR

W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR

J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.

C.H. Beltman, Hollands heidegezicht
Resultaat: 60 EUR

C.H. Beltman. 1930. Hollands heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Twee zilveren roomlepels
Startprijs 80 EUR

Stel met twee zilveren roomlepels, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen met een gekrulde steel. Eén voorzien van een leeuw en één met een kaatser. 13 cm. Totaal ca 4...

Zilveren servies, 3 delig
Startprijs 200 EUR

Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...

Zilveren tabaksdoos 12 heelepels
Startprijs 240 EUR

Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...

Twee antieke zilveren kandelaars
Resultaat: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Zilveren danser
Startprijs 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

Enkelloops dames jachtgeweer
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.