Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese vazen 7688
2x 18e Eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

200 EUR

Zhan Zu Sjen, Galopperende paarden 7689
Zhan Zu Sjen, Galopperende paarden
Startprijs 150 EUR
Zhan Zu Sjen, Galopperende paarden 7690
Zhan Zu Sjen, Galopperende paarden
Startprijs 150 EUR
2x Chinese kop + schotel 7691
2x Chinese kop + schotel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese capucijner dekselvaas 7692
Chinese capucijner dekselvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese kandelaar 7693
Chinese kandelaar

Resultaat:

160 EUR

Chinees porseleinen tête à tête 7694
Chinees porseleinen tête à tête
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom 7695
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom

Resultaat:

225 EUR

Chinees porseleinen verdeelschaal, 1900 7696
Chinees porseleinen verdeelschaal, 1900
Startprijs 250 EUR
Lot Chinees porseleinen kop en schotels 7697
Lot Chinees porseleinen kop en schotels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7698
Chinese vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Chinese kop en schotel 7699
2x Chinese kop en schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier 7700
2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier

Resultaat:

90 EUR

Chinese gemberpot 7701
Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Imari petroleumlamp 7702
Imari petroleumlamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen, blauw-wit 7703
2x Chinese vazen, blauw-wit

Resultaat:

80 EUR

2x Imari knobbelvazen 7704
2x Imari knobbelvazen
Startprijs 60 EUR
Chinese schaal 7705
Chinese schaal
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw 7706
Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom 7707
18e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese chocolade kan 7708
Zeldzame Chinese chocolade kan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese borden 7709
3x Antieke Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees waterbakje 7710
Chinees waterbakje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese plaquette 7711
Chinese plaquette

Resultaat:

60 EUR

4 Delen div. China/Japan 7712
4 Delen div. China/Japan
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese kom 7713
Chinese kom

Resultaat:

25 EUR

2x Imari porselein 7714
2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Imari schotel Ø 31 cm. 7715
Imari schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

40 EUR

2x Chinese kommen 7716
2x Chinese kommen
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot 7717
18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm. 7718
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen boeddha 7719
Bronzen boeddha

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese schaal met theeglazuur 7720
Chinese schaal met theeglazuur

Resultaat:

200 EUR

Hocker 7721
Hocker
Startprijs 45 EUR
3x Chinese borden 7722
3x Chinese borden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot oud/antiek Aziatica 7723
Lot oud/antiek Aziatica

Resultaat:

20 EUR

6 Delen Chinees en Japans porselein 7724
6 Delen Chinees en Japans porselein
Startprijs 45 EUR
Verkocht
3x Oud/antiek Chinees porselein 7725
3x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

2x Japanse Imari borden, 1900 7726
2x Japanse Imari borden, 1900
Startprijs 80 EUR
Antiek Chinees boeddha figuur 7727
Antiek Chinees boeddha figuur
Startprijs 80 EUR
Antieke Imari petroleumlamp 7728
Antieke Imari petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese kruik 7729
Antieke Chinese kruik
Startprijs 140 EUR
Verkocht
2x Gouaches op zijde 7730
2x Gouaches op zijde

Resultaat:

40 EUR

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7731
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grote oude Chinese sierschotel 7732
Grote oude Chinese sierschotel

Resultaat:

1.100 EUR

19e Eeuwse Chinese trekpot 7733
19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij 7734
Chinees rolschilderij

Resultaat:

50 EUR

Chinese snuffbottle 7735
Chinese snuffbottle
Startprijs 50 EUR
2x Chinese snuffbottles 7736
2x Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese snuffbottle 7737
Chinese snuffbottle

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Trompetvormige vaas 7738
Trompetvormige vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7739
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

1.100 EUR

2x Chinese borden 7740
2x Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Chinese blauwe kom 7741
Chinese blauwe kom
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4x Chinese kop & schotels 7742
4x Chinese kop & schotels

Resultaat:

225 EUR