Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek zilveren couvert met lepel en vork met een steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met een rondmodel met kam. MT.: F.R.Precht, Amsterdam, jl.:T: 1753. lengte 20,5 cm. totaal ca 140 gram. In...
Lot oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Tien stuks krijgers en andere figuren decors. Met bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In goede staat.
Zeldzame naaldkoker, ca 1800, uit hout voorzien van handbeschildering met putti op wolken. Met 3 geelgouden bewerkte randjes. 11 cm. In redelijk goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Ruitvormige hanger met een rand met kleine diamantjes, singlecut, en een venster gevuld met 4 briljant geslepen diamanten, Swinging diamonds. Het hangeroog is ...
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Broche gemaakt van een rechthoekige sluiting met 3 cabouchon bloedkoralen en een versierde rand met getorst draad. 29x12mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...
Antiek Engels eikenhout gestoken schrijfsecretaire met ranken en fratzen. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 93 x 54 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
Bijzondere 925/000 zilveren roomkan op gecontourneerde voet, met fraaie opengewerkte greep. Mr. Pieterse en A. Bonebakker & Zn. - Amsterdam. Anno 1858. Tevens voorzien van essaikeurteken H.W. van Rie...
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
Geelgouden streekbroche, 585/000, met parel. Ovale broche met knopjes, 2 opgelegde rondjes met bloemdecor en een baardje. In het midden van de broche zit een klein beschadigd pareltje. 26x32mm. ca 3,9...
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Armband van 3 rijen parels, ø9mm, multi-colour bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met bloedkoralen. 21x26mm. lengte 22 cm. In goede staat
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...
Gouden met zilveren broche, 585/000, 835/000, met diamant. Takbroche met bloemelementen, volledig bezet met diamanten met een oudslijpsel. Voorzien van nette restauratie met tin. grootte 23x49 mm. ca ...
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Grote vier-laden bestek-cassette met compleet plated bestek. Gesigneerd Kochberg. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 46 x 36 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Ongerestaureerd. Afmeting: 145 x 91 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren bestek met een slacouvert, BWG,12 lothig, strak model en 2 bijpassende mosterdlepels, 835/000. 26 en 6,5cm. totaal ca 229 gram. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met rattestaart en een dubbel getorste steel bekroond met een jager met hond. Voorzien van restauratie. Bak aan de achterzijde voorzien van gravure: Foppe Boukes Eekma...
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zilveren comfoor met brander, 833/000, met gezaagde ovaal decor en een parelrand, geplaatst op 3 poten met getorst patroon en ivoren knopjes. Met zilveren brander. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, j...
Lot zilver met een schaar, naaldenkoker en vingerhoed, grote cilindervormige naaldenkoker met ribdecor en schild, 12 cm, een vingerhoed met schild en een schaar met zilveren grepen met krulversiering....
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad en met schaakspel. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een V-vormige hanger met parel, een collier met bolhanger met bloemen en een hanger met bijpassende oorstekers met zirconia. 925/000.
Lot met 12 Ti Sento ringen, 925/000, diverse modellen gerhodineerd met o.a. zirconia. Enkelen voorzien van een rosé vergulding. Diverse maten 52 tot 58. Nieuw met originele juwelboxes.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper met floraal decor. In de kleuren rood/zwart. Afghan. Afmeting: 288 x 85 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Lang geelgouden Venetiaans collier met een peervormige hanger uit getorst draad met in het midden een gouden element bezet met 6 briljant geslepen d...
Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper in de kleuren blauw/creme/rood/zwart. Afmeting: 420 x 111 cm. In goede staat.
Groot fijn geknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Tabris. Prijs toentertijd Hfl. 28.500,=. Afmeting: 301 x 198 cm. In goede staat.
Geelgouden figarocollier, 585/000. 52 cm. ca 7,5 gram. breedte 2,7mm. met karabijnhaak. Nieuw
Vier zilveren ringen, 925/000, met zirconia's. Totaal ca 52,0 gram. ø62-66. In goede staat
Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Fraai stuk gesneden bloedkoraal met bloemenmand en bloemen, geklemd in een gouden zetting met brochering. 57x27mm. ca 17,2 gram. In goede staat
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een fijne dubbele band aan de bovenzijde voorzien van een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct met aan weerskanten 2 singlec...
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren sieraden, voorzien van een ovale broche met agaat, 29x37mm, een ring met barnsteen, ø55 en een ovale hanger met roosbewerking en een groene steen, 19x33mm. totaal ca 22,1 gram. In g...
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Lot antieke 6 zakhorloges, stopwatch en een houder. Deels zilver en 4 horlogekettingen. In goede staat.
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.