Chinese bewerkte inktsteen in houten houder. Afmeting: 4 x 15 x 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen vazen met wit craquelé glazuur en opgewerkt bruin floraal decor. Afmeting: H 11,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Eén gemerkt. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas met pioenrozen/figuren decor op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse vergulde houten boeddha. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met bladgoud en rest polychromie. Krijgers. Zwaarden missen. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met Foo-honden en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden altaar figuren. Eén maal Quan Yin met hert. Eén maal Chinese god met vogel, beschadigd. Afmeting: 34 - 37 cm In redelijk/goede staat.
Twee antieke houtgestoken gepolychromeerde Chinese figuren. 19e Eeuw. Eén maal tempelwachter met vergulding en karaktertekens. Eén maal boeddha. Afmeting: H 21 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd keizerlijk figuur op zetel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken vergulde + gepolychromeerde tempelwachter. 19e Eeuw. Beschadiging aan stoel. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese tempel figuren. Gepolychromeerd + verguld. Eén figuur met karaktertekens en tekst. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken keizerlijke figuren. Paar hoogwaardigheidsbekleders. 19e Eeuw. Originele vergulding en polychromie. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Drie stuks gelijmd. Eén gerestaureerd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige toestand.
Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met metaal-kleurig iriserend glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Twee goed, twee beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke gedateerde Chinees porseleinen Republiek vaas met figuren/gedicht decor. Anno 1924. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Eén schotel goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of chips. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vleermuizen/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met paradijsvogels in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen lampenvoet met vergulde bronzen armaturen. Familie Rose, floraal/vogel decor. Afmeting: 83 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem in de wolken en met vaas en zegel op rug. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren rand en deksel. Figuren in tuin decor. Bovenrand porselein beschadigd en 2 cm. haarlijn. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen cup met draak in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met coulissen/vazen/vogels/landschap decor. Met bodemmerk. Eén bord chip + haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed borden met landschap/vogel/floraal en goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vroeg Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur en apart bodemmerk. Ming. Tuit en hengsel gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europeaanse figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams Bont decor. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met bloemen/draken decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met geisha's/hert in landschap/tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Polychrome. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Eén maal fijn gedecoreerd met vele bloemen/landschap decor + bodemmerk, haarlijnen. Eén maal dekselvaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmetin...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. + Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose kommen met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén bakfout rand. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte vaas met blauw glazuur. Met musicerende figuren decor. Afmeting: H 45,4 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met emaille, figuren in interieur/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo hond. Chip deksel. Afmeting: H 64 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote vergulde Chinese bronzen boeddha. Afmeting: 31cm. In goede staat.
19e Eeuwse Familie Rose vaas met floraal decor. Twee haarlijnen in kraag. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk/figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 27 x Ø 20 cm. Beide deksels gelijmd. Verder in goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.