Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staande klok met wekkerwerk en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.
Grote Franse marmeren met onyx Art Deco pendule. Met compositie metalen dame. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 66 x31 x 17 cm. In goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In zeer goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In zeer goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...