Antieke Franse messing Tournant nachtklok, voor kaarslicht. Circa 1880. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Tournant nachtklok voor kaarslicht. Circa 1900. Functie niet getest. Barst in glas. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Circa 1870. Geeboniseerd hout met messing. Origineel uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse ijzeren uurwerken. Niet getest. Afmeting: 24 - 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang. Geen deurtjes, gewichten, slinger. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Kroon gelijmd. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Franse Art Deco marmeren glaspendule met chroom + marmeren lamp. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met speelwerk. Cylinder + kam. Circa 1890. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok. Gemerkt Observer. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Oude Duitse zaagklok met Vorderzappler en emaille wijzerplaat. Met koper en beukenhouten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart marmeren pendule met paard en menner. Compositie metaal. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 77 x 57 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten regulateur. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule Jugendstil. Circa 1900. Vrouw en kind op scheepsboeg. Compositie metaal met onyx. Middelste bloem op basement beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot antiek onyx klokkenstel met verguld messing. Circa 1900. Citadel vorm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok. Circa 1890. 1 Million, Nr. 138872. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.