46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Antieke Duitse regulateur, 1915 3644
Antieke Duitse regulateur, 1915

40 EUR

Antieke Franse wandklok, 1880 3645
Antieke Franse wandklok, 1880

100 EUR

6x Oude reiswekkers 3646
6x Oude reiswekkers

70 EUR

Uurwerk, emaille wijzerplaat 3647
Uurwerk, emaille wijzerplaat

80 EUR

Antieke Duitse tafelklok, 1880 3648
Antieke Duitse tafelklok, 1880

225 EUR

19e Eeuwse Franse pendule 3649
19e Eeuwse Franse pendule

250 EUR

Engelse tafelklok 3650
Engelse tafelklok
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 3651
Friese staartklok

130 EUR

Westminster tafelklok 3652
Westminster tafelklok

70 EUR

Franse bronzen pendule 3653
Franse bronzen pendule

250 EUR

Franse Cartel wandklok 3654
Franse Cartel wandklok
Startprijs 130 EUR
Franse pendule 3655
Franse pendule
Startprijs 260 EUR
Weense regulateur, 1880 3656
Weense regulateur, 1880
Startprijs 520 EUR
Antieke Weense regulateur, 1880 3657
Antieke Weense regulateur, 1880
Startprijs 190 EUR
Kaiser jaarpendule onder stolp 3658
Kaiser jaarpendule onder stolp

225 EUR

Franse pendule, 1880 3659
Franse pendule, 1880

350 EUR

Art Deco klok 3660
Art Deco klok
Startprijs 150 EUR
Kolompendule onder stolp 3661
Kolompendule onder stolp
Startprijs 750 EUR
Vergulde pendule 3662
Vergulde pendule
Startprijs 750 EUR
Empire pendule Diana van de jacht. 3663
Empire pendule Diana van de jacht.

950 EUR

Franse boulle pendule, 1890 3664
Franse boulle pendule, 1890

300 EUR

Franse boulle pendule 3665
Franse boulle pendule
Startprijs 275 EUR
Franse boulle pendule 3666
Franse boulle pendule

325 EUR

Zeldzame Schwarzwalder wandklok, 1900 3667
Zeldzame Schwarzwalder wandklok, 1900

225 EUR