Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen Schwarzwald klokje
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 19 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse Cartel klok, 1880
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1860
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met floraal intarsia. Met vuurvergulde messing ornamenten. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50,5 cm. In zeer goede ...

Scheepsklok + console
Resultaat: 60 EUR

2x Nautica. 20e Eeuw. Eén maal scheepsklok, messing met zilverkleurige wijzerplaat, mechanisch. En een elektrische miniatuur scheepsconsole van messing, Sail Away Amsterdam. Afmeting: 13 - 17 cm. In g...

30er Jaren wekkerklok + barometer
Startprijs 50 EUR

Oude barometer + wekkerklok in de vorm van propellers. 30er Jaren. Functie niet getest. Afmeting: 67 - 70 cm. In goede staat.

Antieke Westminster staande klok, 1920
Startprijs 400 EUR

Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.

Antiek Frans pendulestel, 1890
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans marmeren Louis Seize-stijl pendule stel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Startprijs 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...

Antieke Franse tafelklok met skelet-uurwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Antieke Franse Brevete reiswekker, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...

Antieke Engelse staande klok, 1830
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...

Antieke Franse tafelklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met messing beslag + automaat. Messing parasol draait? Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.

Uurwerk van Franse lantaarnklok
Resultaat: 135 EUR

19e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Incompleet. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.

Uurwerk van Franse lantaarnklok
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Cartouches missen. Functie niet getest. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.

Engelse regulator
Startprijs 100 EUR

Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Kapitaal marmeren klokkenstel
Startprijs 300 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.

Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt B.W. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten poppen. 19e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Franse stations comtoise
Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse Franse stations comtoise met centrale secondenwijzer, halfuur-slag, albasten wijzerplaat en emaille cartouches. Afmeting: 46 x 29 x 20 cm. In goede staat.