Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse bronzen pendule
Resultaat: 250 EUR

Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse stoelklok
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering/polychromie, gewichten, spillegang met wekker. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Weense Brettle klok
Resultaat: 250 EUR

Kleine miniatuur Wiener Brettle Uhr. Circa 1830 - 1840. Met touwtjesslinger en twee gewichten. Eén restauratie links boven bij messing. Geen brett bij. Afmeting: 10,3 x 7,3 x 4,5 cm. Verder in goede s...

Vergulde pendule, 1930
Resultaat: 250 EUR

Grote vergulde houtgestoken pendule met twee vrouwen. Zweden. Circa 1930. Uurwerk ouder. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functie niet getest. Afmeting: 74 x 66 x 25 cm. In goede staat.

Franse Art Deco glaspendule + lamp, 1920
Resultaat: 250 EUR

Franse Art Deco marmeren glaspendule met chroom + marmeren lamp. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 48 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse zwart marmeren pendule met paard en menner. Compositie metaal. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 77 x 57 x 21 cm. In goede staat.

3 Delig Frans pendule stel
Resultaat: 275 EUR

Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.

Weense regulateur, 1880
Resultaat: 275 EUR

Antieke Weense notenhouten regulateur met messing beslag. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1880
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse messing Tournant nachtklok, voor kaarslicht. Circa 1880. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Oude Duitse zaagklok
Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse zaagklok met Vorderzappler en emaille wijzerplaat. Met koper en beukenhouten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Vrijslinger met balkon, 1890
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten balkon vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker op bel. Circa 1890. Glas voor kaarslicht gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke Franse klok, 1870
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Franse mini comtoise
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang. Geen deurtjes, gewichten, slinger. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok
Resultaat: 300 EUR

Zware zeldzame antieke messing tafelklok met gegraveerde ijzeren wijzerplaat met figuren voorstelling (middeleeuws). Freres Limbourg. Tres Riches heures du Duc Berry Chantilly. Achtdaags-stil enchappe...

Franse boulle pendule, 1890
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse zwart marmeren Charles Dix pendule met brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 325 EUR

Oude Friese stoelklok met wekker. Originele beschilderingen. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Antiek Frans pendulestel, 1890
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans messing historisme klokkenstel. Circa 1890. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Antieke Franse kathedraalwekker, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse kathedraalwekker met polychromie. Automaat. Monnik beweegt + bel. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

West-Friese stoelklok
Resultaat: 325 EUR

West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.