Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse wandklok, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1880. Zevendaags, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Staande klok
Resultaat: 90 EUR

E.C.S. Westminster Duitse staande klok met kwartierslag op acht gongstaven. Mahoniehout gekleurde klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Gemerkt met hoefijzer. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Franse klok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse tafelklok. Circa 1870. Geeboniseerd hout met messing. Origineel uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Uurwerk, emaille wijzerplaat
Resultaat: 80 EUR

Groot 19e eeuws uurwerk. Huwelijk. Emaille wijzerplaat + uurwerk. Ankergang, geen bel. Functies niet getest. Afmeting: Ø 33 cm. In matige staat.

Amsterdamse tafelklok, 1910
Resultaat: 70 EUR

Antieke Amsterdamse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Porseleinen Schwarzwald klokje
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 19 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Pendule, 1930
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.

6x Oude reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Westminster tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse stucwerk wandklok
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.

Duitse vrijslinger, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1890. Gemerkt B + W. Met achtdaags uurwerk, halfuurslag. Geen kroon. Geen slinger. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Koekoeksklok + barometer
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse koekoeksklok en barometer met snijwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Scheepsklok + console
Resultaat: 60 EUR

2x Nautica. 20e Eeuw. Eén maal scheepsklok, messing met zilverkleurige wijzerplaat, mechanisch. En een elektrische miniatuur scheepsconsole van messing, Sail Away Amsterdam. Afmeting: 13 - 17 cm. In g...

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Friese eikenhouten staartklok met wekker en bruidskrans. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klokkenman
Resultaat: 50 EUR

Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse Ansonia pendule
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Amerikaanse zwart marmeren Ansonia pendule. Achtdaags-uurwerk, brocot-gang, halfuur-slag op gongspiraal. Beschadigingen marmer. Functies niet getest. Behoeft aandacht. Afmeting: 40 x 42 ...

Art Deco klok, 1930
Resultaat: 50 EUR

Antiek marmeren Art Deco klok met watervogels. Circa 1930. Achtdaags mechanisch stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 26 x 50 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Junghans vrijslinger, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans vrijslinger. Circa 1890. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Kroon gelijmd. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke schoolklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke uurwerken (7x)
Resultaat: 40 EUR

Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Duitse regulateur
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.