Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...
Grote 19e eeuwse houtgestoken supraporte (bovendeurstuk) met bacchus en ranken. Afmeting: 70 x 270 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten stereokijker met diverse papieren voorstellingen. Circa 1910. Afmeting: 16 x 19 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met vrouw. Circa 1840. Afmeting: H 47 cm. Eén arm mist. Verder in goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands scheepskompas in mahoniehouten kist. Firma L.J. Harri te Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 17 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Vijf zeer gedetailleerde 19e eeuwse miniatuurschilderijen. Dames + heren portretten. Hall en Pitt. Verso monogram H.v.D., E.v.J. + kroon et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In g...
Oude balans-weegschaal voor laboratorium. Eikenhout. 50er -Jaren? Afmeting: 43 x 46 x 26 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met ijzeren beslag en slot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 39 x 27 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse oorkonde, betreffende; Lease for a year. Anno 1818. Voor land, acres, parcels van Lord Henry Paulet aan Mr. George Doswell. Handgeschreven en gesigneerd door Henry Paulet, met lakzegel...
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
19e Eeuwse Franse palissander theekist met floraal intarsia + drie porseleinen handbeschilderde flacons met Oriëntaalse figuren/goud decor. Eén chip flacon. Afmeting: 14 x 24 x 12 cm. In redelijk/goed...
19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Afmeting: 52 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen miniatuur. Dame met sieraad. Verso porseleinen blindmerk. Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse fijn geschilderde miniatuurschilderijen met signaturen en verso monogram + kroon. Adelijke dames + herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Cameo-glazen tafellamp met messing voet en berglandschap decor. Gesigneerd L.F. Mohr. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Franse porseleinen tafellamp. Was ooit petroleumlamp. Geëlektrificeerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Heilig kruis met prachtig ingelegd parelmoer intarsia. Afmeting: 25 x 15 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws miniatuur schilderij. Dame met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws miniatuurschilderij. Ovaal. Portret man van adel met sieraad (ambtsketting). Verso monogram N.O. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen. Ovaal. Met gesigneerde damesportretten. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl dekseldoos + schaal. 20e Eeuw. Eén dekseldoos van hout en bewerkt met tin. Voorzien van wildvoorstelling + naakte vrouw. Gesigneerd. En een schaal met rozenranken decor, koperges...
Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met leeuw en Amsterdams wapen. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen neo gotische kerkelijke kaarskandelaren. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Gestempeld en genummerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met stadswapen Amsterdam. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; bierpullen met glazen bodem, kandelaar, servies et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; Klepkan, bord, dekseldoos et cetera. Afmeting: 8 - 35 cm. In redelijk/goede staat.