Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schildpad dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke imitatie belijmde schildpad dekseldoos met been. Enkele zitten los. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke potkachel + kolenbak
Resultaat: 100 EUR

Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.

Antiek haardscherm, 1900
Resultaat: 55 EUR

Antiek haardscherm van messing met beschilderd glas. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 50 cm. In goede staat.

Grote gietijzeren stapelkachel, 1880
Resultaat: 425 EUR

Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...

2x Houten kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.

Grote kraantjeskan, 1820
Resultaat: 180 EUR

Zeer grote 19e eeuwse koperen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1820. Restauratie. Afmeting: H 62 x Ø 35 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren weegschaal
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke gietijzeren weegschaal met daarbij twee antieke messing gewichtensets. Circa 1900. Afmeting: 31 x 59 x 26 cm. In goede staat.

Antieke paraplustandaard
Resultaat: 50 EUR

Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Mahonie bestekkist
Resultaat: 250 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse Cuba mahonie bestekkist met velours vakverdeling. Circa 1820. Afmeting: 38 x 33 x 21 cm. In zeer goede staat.

Set Empire bokalen
Resultaat: 400 EUR

Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.

Antieke messing tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing tafellamp met beschilderde glazen kap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Resultaat: 100 EUR

Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Jugenstil schaal, 1910
Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met tinnen voet en glazen schaal. Circa 1910. Reparaties aan tin. Lichte beschadiging aan tin. Glazen schaal heel. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke jardiniere
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.

2x Miniatuur portretten
Resultaat: 60 EUR

Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.

Antiek inktstel
Resultaat: 35 EUR

Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.

3x Oosters snijwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek album met postkaarten, 1910
Startprijs 100 EUR

Antiek Jugendstil Hollands postkaarten album. Circa 200 stuks. Onder andere; Amsterdam, Giethoorn et cetera. Voor de liefhebber! Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.

Franse boulle dekselkist
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekselkist met koper/parelmoer inleg + schildpad. Craquelé. Lichte beschadigingen. Afmeting: 6 x 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Originele 17e Eeuwse Nürnberger geldkist
Resultaat: 1.500 EUR

Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.

2x Antieke kandelaren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.

5x Wandborden van koper
Startprijs 40 EUR

Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Diverse afbeeldingen oa zeeschepen en interieurs. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.

Engelse banjo barometer
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...

Petroleum lamp
Resultaat: 225 EUR

Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.

2x Petroleum lamp
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.

Rococo spiegel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1830
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.

5x Olielampen
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Zeldzame glazen strijksteen
Startprijs 250 EUR

Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

17e Eeuwse bronzen kookpot
Startprijs 80 EUR

17e Eeuwse bronzen kookpot met hengsel. Scheur in bodemrand. Afmeting: 13 x Ø 27 cm. In goede staat.

6x Tinnen maten
Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse tinnen maatkannen. Geijkt F. Schutties. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.

Lot koperwerk op dienblad
Startprijs 80 EUR

Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl kratervazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

2x Smeedijzeren hek
Startprijs 325 EUR

Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.

Groot smeedijzeren hek
Startprijs 160 EUR

Groot smeedijzeren hek met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.

Witte smeedijzeren poort
Startprijs 150 EUR

60er-Jaren smeedijzeren witte poort. Afmeting: 183 x 116 cm. In goede staat.

Grote lijst met stucwerk
Startprijs 90 EUR

Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.

Bronzen inktstel
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws bronzen inktstel. Inktpot in strohut en in biervat. Afmeting: 18 x 24 x 11cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kaarskandelaren
Startprijs 800 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

Kristalglazen kroonluchter
Resultaat: 60 EUR

Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.

6x Antiek Chinees tin
Startprijs 120 EUR

Zes delen antiek Chinees tin. Onder andere; kandelaren, schenkkannen, olieflacon. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

2x Oude Italiaanse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse houten gepolychromeerde kaarskandelaren. Circa 1980. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke bierpullen
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke Duitse bierpullen. Divers. 20e Eeuw. Keramiek + glas. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

2x Lijsten met prenten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.

Antiek sigaren comfort
Startprijs 150 EUR

Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...

Mahonie likeurkist
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkist met slot + sleutel en twee karaffen. Eén stop past niet. Afmeting: 26 x 18 x 18 cm. In goede staat.

Antieke theeketel op comfoor, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke vernikkelde theeketel op comfoor. Circa 1920. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Startprijs 80 EUR

Cassette met 2 parkerpennen, voorzien van een groene en een blauwe vulpen met geelgouden punt, 585/000. Gebruikt.

Antieke schotel van blik, 1810
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse blikken handbeschilderde onderzetter. Met decor van officier. Circa 1810. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Gnoe buste
Startprijs 500 EUR

Grote Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.

2x Antieke spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.

5x Kaartspel voorwerpen
Startprijs 50 EUR

Vijf maal kaartspel voorwerpen. Bestaande uit: Metalen hand met kaarten op marmeren basement. Drie onderzetters, met achter-glas kaartenvoorstellingen en messing omranding. En een handbeschilderde teg...

5x Duitse bierpullen
Resultaat: 90 EUR

Vijf diverse Duitse bierpullen. Bestaande uit: Bierpul in vorm van uil, steengoed + tin, circa 1900. Kristalglazen bierpul, Fresena, eerste helft 20e eeuw. Majolica bierpul met figuren decor/spreuken,...

Antieke Chinese emaille dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x)
Startprijs 40 EUR

Acht Hollandse terracotta Goedewaagen tabakspijpen in originele doos. Circa 1930. Afmeting: circa 40 cm. In goede staat.

2x Bierpul + snavelkan
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Duitse bierpullen + snavelkan. Tinnen Jugendstil snavelkan, Turnklub, 1883 - 1908. Steengoed bierpul met tinnen deksel, floraal, circa 1800, haarscheur. En een Fayance bierpul met tinnen...

Visserman op sokkel
Startprijs 50 EUR

Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

2x Chinese mand van quiguila noot
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese quiguila noot gesneden mandjes. Opengewerkt. Afmeting: 10 - Ø 4,5 cm. In goede staat.

8x Koek/speculaas planken
Startprijs 50 EUR

Acht stuks 19e eeuwse houten speculaasplanken. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

Camera statief
Resultaat: 110 EUR

Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.

Neo Gotische kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse scheepvaartpassers
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten scheepspassers met messing. Afmeting: 30,7 - 45,4 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

2x Dekseldozen met intarsia
Startprijs 40 EUR

Twee mahoniehouten dekseldozen met landschap intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

60er Jaren Mercedes memorabilia
Startprijs 50 EUR

Bronzen vernikkelde, geëmailleerde Mercedes auto-memorabilia. 60er Jaren applicatie met schroefdraad. Afmeting: Ø 7,5 cm. In goede staat.

Antieke penkandelaar
Startprijs 160 EUR

Grote antieke messing Neo Gotische penkandelaar met leeuwen. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x Ø 15 cm. In goede staat.

80er Jaren staande lamp
Startprijs 40 EUR

80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

70-erJaren hanglamp
Startprijs 50 EUR

70-er Jaren hanglamp met bruin-witte kunststoffen kap. Afmeting: 22 x Ø 50 cm. In goede staat.

2x Antieke spekstenen vazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke spekstenen gesneden vazen. Floraal + draak. Circa 1900. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen kwispedoor
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

2x Plafonniere
Startprijs 50 EUR

Twee cameo-glazen plafonnieres met goudkleurige metalen omranding. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 27 cm. In goede staat.

2x Silhouet werken
Startprijs 40 EUR

Twee antieke wildwest houtsnijwerk silhouetten in eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 12 x B 33 cm. In goede staat.

2x Voetstoven
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse voetstoven. Eén maal notenhout met marmer. Eén maal eikenhout gestoken. Afmeting: 22 x Ø 27 cm / 35 x 32 x 34 cm. In goede staat.

Oud/antiek Afrikaans masker
Startprijs 240 EUR

Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Oud/Antiek Afrikaans masker
Resultaat: 225 EUR

Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Afrikaans beeld 'Shona - Zimbabwe'
Startprijs 200 EUR

Groot Afrikaans ebbenhouten beeld met figuren. Shona - Zimbabwe. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

5x Afrikaanse maskers
Startprijs 120 EUR

Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

8 Delen Afrikaans
Startprijs 100 EUR

Acht delen divers. Onder andere: Afrika, brons, keramiek en hout. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur, Vrouw
Startprijs 100 EUR

Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houtgesneden dekselvaas met figuur en aap. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse figuren
Startprijs 120 EUR

Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Az-teken figuur
Resultaat: 50 EUR

Metalen gepolychromeerde Az-tekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houtgesneden figuur met kralenketting en koper-inleg. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

3x Antieke tabletten, 1920
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke keramieken tabletten met vernikkelde omranding. Fruit/floraal decor. Circa 1920. Eén tegel haarlijnen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Schemerlampen
Startprijs 30 EUR

Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Sieraden kist
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.