18e Eeuws miniatuurschilderij. Ovaal. Portret man van adel met sieraad (ambtsketting). Verso monogram N.O. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur schilderij. Dame met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Heilig kruis met prachtig ingelegd parelmoer intarsia. Afmeting: 25 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Franse porseleinen tafellamp. Was ooit petroleumlamp. Geëlektrificeerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Cameo-glazen tafellamp met messing voet en berglandschap decor. Gesigneerd L.F. Mohr. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse fijn geschilderde miniatuurschilderijen met signaturen en verso monogram + kroon. Adelijke dames + herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen miniatuur. Dame met sieraad. Verso porseleinen blindmerk. Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.
Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Afmeting: 52 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander theekist met floraal intarsia + drie porseleinen handbeschilderde flacons met Oriëntaalse figuren/goud decor. Eén chip flacon. Afmeting: 14 x 24 x 12 cm. In redelijk/goed...
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
Antieke Engelse oorkonde, betreffende; Lease for a year. Anno 1818. Voor land, acres, parcels van Lord Henry Paulet aan Mr. George Doswell. Handgeschreven en gesigneerd door Henry Paulet, met lakzegel...
Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met ijzeren beslag en slot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 39 x 27 cm. In goede staat.
Oude balans-weegschaal voor laboratorium. Eikenhout. 50er -Jaren? Afmeting: 43 x 46 x 26 cm. In goede staat.
Vijf zeer gedetailleerde 19e eeuwse miniatuurschilderijen. Dames + heren portretten. Hall en Pitt. Verso monogram H.v.D., E.v.J. + kroon et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In g...
Antiek Hollands scheepskompas in mahoniehouten kist. Firma L.J. Harri te Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 17 x 23 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Zwaar vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met vrouw. Circa 1840. Afmeting: H 47 cm. Eén arm mist. Verder in goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten stereokijker met diverse papieren voorstellingen. Circa 1910. Afmeting: 16 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgestoken supraporte (bovendeurstuk) met bacchus en ranken. Afmeting: 70 x 270 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...
Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.