Acht stuks decoratieve Oosterse houtgestoken luiken. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 x B 47 x D 4 cm. In goede staat.
Vijf diverse Duitse bierpullen. Bestaande uit: Bierpul in vorm van uil, steengoed + tin, circa 1900. Kristalglazen bierpul, Fresena, eerste helft 20e eeuw. Majolica bierpul met figuren decor/spreuken,...
4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...
Mahoniehouten kistje met intarsia en zilveren dop. Circa 1900. Afmeting: 16 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl vernikkelde messing theepot met comfoor. Zonder brander. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Afmeting: 52 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.
Bakelieten Philips radio uit 1945. Type 209/U. In zeer goede originele en werkende staat. Afmeting: 24 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Papieren reclame affiche. 'Küchen arbeit leicht gemacht durch Alexanderwerke'. Circa 1930. Afmeting: circa 40 - 110 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
Antieke houten kaartspeldoos met koperen beslag en vakverdeling, met daarin benen fiches. Circa 1920. Afmeting: 6 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Twee verchroomde messing tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 x Ø 50 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.
Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel op zwart marmeren basement. Circa 1900. Waterpot is inkthouder, boomstam is penhouder. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Antieke keramieken bierpul met tinnen deksel. Met decor van fietsvoorstelling. 'All Heil Radfahrer Verein Brugstädt 1897'. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude goudweegschaal met diverse messing gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Cameo-glazen tafellamp met messing voet en berglandschap decor. Gesigneerd L.F. Mohr. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafel petroleumlamp met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Empire-stijl petroleumlamp met kariatiden, keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele branders. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Italiaanse 50-er jaren Mirandelli accordeon met latere tas. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke wit marmeren bokalen met brons. Circa 1880. Onderdeel van ...?... Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse lakwerk/boulle sieradenkist met koper/zilver inleg + parelmoer. Met monogram E.F. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.
Philips scheepsweerstation met barometer, hygrometer en klok. Op eikenhouten plaquette. Circa 1970. Afmeting: 72 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Rijk bewerkte Korinthische zuil met figuren en capitel. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 78 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bierpullen + snavelkan. Tinnen Jugendstil snavelkan, Turnklub, 1883 - 1908. Steengoed bierpul met tinnen deksel, floraal, circa 1800, haarscheur. En een Fayance bierpul met tinnen...
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Oude balans-weegschaal voor laboratorium. Eikenhout. 50er -Jaren? Afmeting: 43 x 46 x 26 cm. In goede staat.
Grote metalen/chroom 70er jaren-stijl staande lamp met kunststof kap. Afmeting: H 176 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse koperen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1820. Restauratie. Afmeting: H 62 x Ø 35 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten classicistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen met messing en Renaissance-decors. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen et cetera. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande lamp met kristalglazen lampenkap. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.