Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met paradijsvogel op rots decor. Afmeting: 15,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese mineralen Quan Yin op houtgestoken sokkel. Eén chip. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Vier delen vroeg Chinees porselein. Cargo, onder andere celadon. 16e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Yixing dekselschaal met geritst decor, karakter tekens, bodemmerk en vogel op bloesemtak, Foo-honden koppen, rijstkoker decor. Afmeting: 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Papbord, één chip. En zes kopjes met floraal decor en bodemmerk, goed. Afmeting: Ø 8,5 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen cilinder vazen. Divers. Twee maal met chips. Eén maal gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 11 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Japans Satsuma. Eén gesigneerde grote schotel met figuren decor, mooie kwaliteit. En twee pijpvazen met figuren met perkament decor, ééntje beschadigd. Afmeting: 18 - Ø 31,5 cm. In r...
Wit metalen Chinese wierookbol met draken/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met metalen montuur, bodemmerk en tijger. 20e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen snuffbottles met kinderen decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Lowestoft ? porseleinen diepe schotel met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.