Grote antieke Empire-stijl petroleumlamp met kariatiden, keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele branders. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Empire-stijl lampenvoet. Griekse dame met ampfora. Compositie metaal. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...
Grote 19e eeuwse houtgestoken supraporte (bovendeurstuk) met bacchus en ranken. Afmeting: 70 x 270 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten stereokijker met diverse papieren voorstellingen. Circa 1910. Afmeting: 16 x 19 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met vrouw. Circa 1840. Afmeting: H 47 cm. Eén arm mist. Verder in goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle dekselkist met koper/parelmoer inleg + schildpad. Craquelé. Lichte beschadigingen. Afmeting: 6 x 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands scheepskompas in mahoniehouten kist. Firma L.J. Harri te Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 17 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil Hollands postkaarten album. Circa 200 stuks. Onder andere; Amsterdam, Giethoorn et cetera. Voor de liefhebber! Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
Vijf zeer gedetailleerde 19e eeuwse miniatuurschilderijen. Dames + heren portretten. Hall en Pitt. Verso monogram H.v.D., E.v.J. + kroon et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In g...
19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude balans-weegschaal voor laboratorium. Eikenhout. 50er -Jaren? Afmeting: 43 x 46 x 26 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met ijzeren beslag en slot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 39 x 27 cm. In goede staat.
Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke wit marmeren bokalen met brons. Circa 1880. Onderdeel van ...?... Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse oorkonde, betreffende; Lease for a year. Anno 1818. Voor land, acres, parcels van Lord Henry Paulet aan Mr. George Doswell. Handgeschreven en gesigneerd door Henry Paulet, met lakzegel...
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
Antiek bronzen inktstel op zwart marmeren basement. Circa 1900. Waterpot is inkthouder, boomstam is penhouder. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander theekist met floraal intarsia + drie porseleinen handbeschilderde flacons met Oriëntaalse figuren/goud decor. Eén chip flacon. Afmeting: 14 x 24 x 12 cm. In redelijk/goed...
19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands eikenhouten snijwerkstuk met koppen/vogel/fruit decor. Met ebbenhout. Renaissance. Afmeting: 116 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Afmeting: 52 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.