2x Antiek, Oosters. Bestaande uit: Koperen Chinese schenkkan en een koloniaal documentenkist met koperen beslag. Slot mist. Circa 1900. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.
4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.
Mooie Engelse mahoniehouten stickbarometer met bandintarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten haardroger in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blikken reclameborden. 60er-Jaren. Kayo Chocolade + Leaf Spearmint. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 62 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen wijwaterhouder met Corpus Christi schildering. Deels geschilderd. Afmeting: 30 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antieke keramieken bierpul met tinnen deksel. Met decor van fietsvoorstelling. 'All Heil Radfahrer Verein Brugstädt 1897'. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Italiaanse 50-er jaren Mirandelli accordeon met latere tas. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In zeer goede staat.
Bakelieten Philips radio uit 1945. Type 209/U. In zeer goede originele en werkende staat. Afmeting: 24 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse palissander speeldoos met tien melodieën, intarsia op deksel met jockeys. Diverse tanden van kam beschadigd. Afmeting: 18 x 61 x 29 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde messing dekseldoos met limoges emaille medaillon en parelmoer + speeldoos. Afmeting: 6 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren globe. Räths Politischer Erdglobus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 49 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien stuks 19e eeuwse metalen partituur drukplaten. Spiegelschrift. Rotterdam et cetera. Afmeting: H 25 x B 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse jaren '70 - '80 verstelbare wandlampen met magneet. Schlagheck Schultes Germany. Afmeting: 13 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Italiaanse bruine onyx tafellamp met brons. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Messing hallamp met gesatineerd glas. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
Oude vier-lichts messing tafellamp met zwart marmer en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Franse Art Deco persglazen plafonniere met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren wandlampen met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Twee verchroomde messing tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Glazen Tiffany-stijl hanglamp met floraal decor. Koper/parelmoer kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bronzen kroonluchter in Barok-stijl. Afmeting: 50 x 56 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote messing bureaulampen. Verstelbaar. 80er - 90er Jaren. Ongemerkt. Afmeting: H 45 x Ø 33 cm. In goede staat.
60er-Jaren plafonniere van zwart metaal met messing. Afmeting: 9 x Ø 42 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met vakverdeling en lade. Met sleutel. Afmeting: 12 x 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en parelmoer. Compleet met sleutel. Afmeting: 12 x 29 x 19 cm. In goede staat.