Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke Hollandse miniatuur boten 2023
2x Antieke Hollandse miniatuur boten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
70er Jaren staande lamp 2241
70er Jaren staande lamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Majolica petroleumlamp 2090
Antieke Majolica petroleumlamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Ivoren figuren 2110
4x Ivoren figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Bronzen kookpotten (grapes) 2069
2x Bronzen kookpotten (grapes)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3x Antiek Duits aardewerk 2040
3x Antiek Duits aardewerk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Bokalen met brons/marmer 2030
2x Bokalen met brons/marmer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Leitz Leica camera met toebehoren 2029
Leitz Leica camera met toebehoren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Kraagkandelaren 2288
2x Kraagkandelaren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke lampen 2278
2x Antieke lampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse documentenkist 2058
18e Eeuwse documentenkist

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzame bijbelkist, 1650 2039
Zeldzame bijbelkist, 1650

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Historisme bronzen inktstel 2035
Historisme bronzen inktstel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke petroleum lamp 2001
Antieke petroleum lamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek eiken bordenrek, 1880 2304
Antiek eiken bordenrek, 1880

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek bordenrek, 1900 2286
Antiek bordenrek, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Verguld houtsnijwerk, Indonesië 2256
6x Verguld houtsnijwerk, Indonesië

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Philips scheepsweerstation 2111
Philips scheepsweerstation

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude goudweegschaal 2109
Oude goudweegschaal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Kaarsenkandelaars 2075
2x Kaarsenkandelaars

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4-Lichts kaarskandelaar 2071
4-Lichts kaarskandelaar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke jardiniere, 1890 2055
Antieke jardiniere, 1890

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Messing theepot + comfoor 2053
Messing theepot + comfoor

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kleine geldkist 2004
Kleine geldkist

Resultaat:

275 EUR