Twee kunstglazen kakatoes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke kristalglazen karaffen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Drie delen groen/transparant Boheems kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.
Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, ca 34 glazen en messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Antieke glazen Jugendstil houder, handbeschilderd, met vergulde messing armaturen. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 21 x 23 x 11 cm. In goede staat.
19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Prachtige grote moderne kunstglazen schildpad in de kleuren rood/bruin/wit en met goud iriserend effect. Afmeting: 27 x 40 x 37 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde Duitse kristallen flacon. Anno 1831. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vijf-delige Art Deco persglazen likeurset met mat zwart decor van jockey met paard. Circa 1930. Afmeting: H 21 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie delen modern glaswerk. Bestaande uit; Blauwe Olaf Stevens vaas 1999, eivormig object van Studio Attos Sweden en een vaas zwart/neutraal 1993, Koste? LH 1619. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote glazen Val Saint Lambert lampenvoeten. Transparant roze + transparant groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse glazen druivenspoeler met jachtscene. Mooie kwaliteit. Afmeting: 11,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gegraveerd bokaalglas met roccailles/goud en tekst decor 'Memento nostrae amicitiae 1866'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie delen modern glaswerk. Gesigneerd. Bestaande uit: Grote oranje-gele schaal, Leerdam, Holub 2005. Een Rostik Patku glazen schaal. En een onduidelijk gesigneerde glazen vaas. Afmeting: 24 - Ø 35 cm...
Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Dikwandige Leerdam glazen vaas met zwanen decor. Ontwerp Floris Meydam 1948. Chip bodemrand. Afmeting: 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.