46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Theekastje, 1910
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza
Resultaat: 850 EUR

Spaanse boerenbank
Resultaat: 600 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.

Eiken kastje met snijwerk
Resultaat: 850 EUR

18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.

Eiken commode
Resultaat: 325 EUR

Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.

2-Deurs mahonie kast, 1870
Resultaat: 350 EUR