Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote ovale spiegel 4076
Grote ovale spiegel

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Mahonie lectuurhouder, 1930 4077
Mahonie lectuurhouder, 1930

Resultaat:

120 EUR

Gebogen secretaire, 18e eeuw 4081
Gebogen secretaire, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke spiegel, 1900 4082
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil vitrinekast, 1910 4083
Antieke Jugendstil vitrinekast, 1910

Resultaat:

150 EUR

Biedermeier vitrine, 1820 4084
Biedermeier vitrine, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Engelse secretaire met intarsia 4086
Engelse secretaire met intarsia

Resultaat:

200 EUR

Eiken kist 4088
Eiken kist
Startprijs 300 EUR
Antieke eikenhouten kist, 1780 4089
Antieke eikenhouten kist, 1780
Startprijs 300 EUR
Eikenhouten piedestal, 1900 4091
Eikenhouten piedestal, 1900
Startprijs 100 EUR
Grote houtgestoken piedestal 4092
Grote houtgestoken piedestal
Startprijs 225 EUR
2x Gründer armstoelen 4097
2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR
Engelse kolenbak, 1880 4098
Engelse kolenbak, 1880
Startprijs 80 EUR
Gebogen commode, 1900 4099
Gebogen commode, 1900
Startprijs 180 EUR
Engelse Victoriaanse armleunstoel 4101
Engelse Victoriaanse armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Prachtie Louis Philippe vertico, 1870 4103
Prachtie Louis Philippe vertico, 1870
Startprijs 400 EUR
Oude breistoel 4104
Oude breistoel
Startprijs 80 EUR
Oude fauteuil 4105
Oude fauteuil
Startprijs 100 EUR
Antieke schaarstoel 4106
Antieke schaarstoel
Startprijs 150 EUR
Mahonie armstoel, 1860 4108
Mahonie armstoel, 1860
Startprijs 150 EUR
Art Deco stoel, 1910 4109
Art Deco stoel, 1910
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Franse tafel, 1800 4112
Antieke Franse tafel, 1800

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek Engels damesbureau, 1900 4117
Antiek Engels damesbureau, 1900

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 93 x 58 cm. 4119
Antieke spiegel 93 x 58 cm.

Resultaat:

180 EUR

Biedermeier voltaire 4121
Biedermeier voltaire
Startprijs 150 EUR
Breistoel 4122
Breistoel
Startprijs 70 EUR
Antieke Biedermeier stoel, 1850 4125
Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startprijs 60 EUR
Mahonie pronkkast 4129
Mahonie pronkkast
Startprijs 250 EUR
Jugendstil buffet 4130
Jugendstil buffet
Startprijs 800 EUR
Duits boerensecretaire 4139
Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR
Wandtafel (mahonie) 4140
Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR
Voltaire, 1870 4142
Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR
Eiken buffetkast 4143
Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR
6x 50er Jaren stoelen 4147
6x 50er Jaren stoelen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken serveertafel 4148
Eiken serveertafel

Resultaat:

60 EUR

Bidstoel, 19e eeuw 4149
Bidstoel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Wandtafel (zwart) 4151
Wandtafel (zwart)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Opklapbaar dienblad 4152
Opklapbaar dienblad

Resultaat:

50 EUR

Franse/Bretonse buffetkast, 1870 4155
Franse/Bretonse buffetkast, 1870
Startprijs 500 EUR
Antieke Gründerzeit bank, 1880 4156
Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startprijs 200 EUR
5x Antieke eetkamerstoelen, 1920 4162
5x Antieke eetkamerstoelen, 1920
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Windsor-stijl stoelen 4163
6x Windsor-stijl stoelen

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuwse Duitse wandspinde 4164
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR
Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900 4165
Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900
Startprijs 180 EUR
Armleunstoel 4166
Armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Beschilderde grenen kist, 1854 4167
Beschilderde grenen kist, 1854
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oosterse kampferkist + tafel 4168
Oosterse kampferkist + tafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse secretaire 4171
18e Eeuwse Engelse secretaire

Resultaat:

500 EUR