Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke vertico, 1870 4193
Antieke vertico, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1870 4190
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1870

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Vitrine kasten 4185
2x Vitrine kasten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Oosters altaar kastje 4184
Antiek Oosters altaar kastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schildersezel (mahonie) 4182
Schildersezel (mahonie)

Resultaat:

90 EUR

Facet geslepen spiegel, H 97 x B 70 cm. 4180
Facet geslepen spiegel, H 97 x B 70 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Facet geslepen spiegel, H 110 x B 82 cm. 4178
Facet geslepen spiegel, H 110 x B 82 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900 4175
Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Voltaire met snijwerk 4170
Voltaire met snijwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize commode, 1780 4169
Louis Seize commode, 1780

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse pianokruk 4161
Antieke Engelse pianokruk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude eiken meubelen 4159
2x Oude eiken meubelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken kist 4158
Eiken kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse toilettafel, 1870 4157
Antieke Engelse toilettafel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Armleunstoel met rode velours 4150
Armleunstoel met rode velours

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Engelse kaptalel, 1900 4146
Antieke Engelse kaptalel, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4145
Antieke spiegel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Frans buffet, 1880 4144
Frans buffet, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse kruispoot tafel 4141
Hollandse kruispoot tafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4138
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse theetafel 4137
Hollandse theetafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Engels schrijfsecretaire 4136
Antiek Engels schrijfsecretaire

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Notenhouten vier-laden commode, 1880 4135
Notenhouten vier-laden commode, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
19e Eeuwse eikenhout gestoken onderkist 4134
19e Eeuwse eikenhout gestoken onderkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke bureaustoel, 1920 4133
Antieke bureaustoel, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ovale salontafel 4132
Ovale salontafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oosterse kist 4128
Oosterse kist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel 4126
Antieke speeltafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bibliotheektrap 4124
Bibliotheektrap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm. 4118
19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4116
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bijzettafel met marqueterie 4115
Bijzettafel met marqueterie

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel met intarsia 4114
Franse bijzettafel met intarsia

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duitse penant kast 4111
Duitse penant kast

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Black Forest bijzettafel 4107
Antieke Black Forest bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse armleunstoel, 1900 4102
Hollandse armleunstoel, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Willem III bonheur, 1860 4100
Willem III bonheur, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Franse Henry Deux bank, 1870 4096
Antieke Franse Henry Deux bank, 1870

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzame wortelpalissander tafel 4095
Zeldzame wortelpalissander tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Engelse gateleg tafel 4094
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Engelse gateleg tafel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Louis Philippe spiegel, H 122 x B 51 cm. 4090
Antieke Louis Philippe spiegel, H 122 x B 51 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten Barok secretaire, 1880 4087
Wortelnoten Barok secretaire, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke eiken dekenkist 4080
Antieke eiken dekenkist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek Biedermeier secretaire, 1840 4079
Antiek Biedermeier secretaire, 1840

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4078
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen Barok commode 4072
Dubbel gebogen Barok commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1890 4061
Antieke commode, 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4060
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

200 EUR