Antieke Franse notenhouten Henry Deux bank met ranken/leeuwenkoppen decor en rode velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 107 x 138 x 70 cm. In zeer goede staat.
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Antieke houtgestoken Black Forest bijzettafel met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: H 74 x Ø 50 cm. In goede staat.
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Ovaal teakhouten theekastje met facet-geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 38 cm. In goede staat.
Hartvormige Franse bijzettafel met lade, bronzen beslag en hartvormige marqueterie inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 46 x 90 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.