Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie penantkast 4037
Mahonie penantkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Empire dessertkast 4022
Empire dessertkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten Barok secretaire, 1880 4087
Wortelnoten Barok secretaire, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote ovale spiegel 4076
Grote ovale spiegel

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Naaitafel, 1830 4220
Naaitafel, 1830

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Engelse gateleg tafel 4094
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Engelse gateleg tafel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1870 4067
Antieke spiegel, 1870

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Pastoe stoelen 4065
4x Pastoe stoelen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse dessertkast, 1880 4042
Engelse dessertkast, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Barok spinde 4040
Antieke Duitse Barok spinde

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Henri Deux eettafel, 1880 4207
Antieke Henri Deux eettafel, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ronde tafel, mahonie 4252
Ronde tafel, mahonie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eiken kist 4267
Eiken kist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4251
Mahonie kabinet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse commode, 1820 4201
Antieke Hollandse commode, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Windsor-stijl stoelen 4163
6x Windsor-stijl stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Willem III bonheur, 1860 4100
Willem III bonheur, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse secretaire met intarsia 4086
Engelse secretaire met intarsia

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4060
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Rococo-stijl kamerscherm 4052
Rococo-stijl kamerscherm

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1850 4046
Antieke commode, 1850

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Engelse klepbank, 1880 4043
Antieke Engelse klepbank, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Willem III bonheur 4028
Willem III bonheur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire, 1870 4025
Wortelnoten secretaire, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frans buffet, 1880 4144
Frans buffet, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse commode, 1900 4062
Antieke Hollandse commode, 1900

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke commode 4206
Antieke commode

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Biedermeier bank, 1870 4260
Biedermeier bank, 1870

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Piedestal, 1900 4188
Piedestal, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 93 x 58 cm. 4119
Antieke spiegel 93 x 58 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel 4113
Franse bijzettafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse kruispoot tafel 4141
Hollandse kruispoot tafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke schaaktafel 4250
Antieke schaaktafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Louis Philippe kast, 1860 4056
Antieke Louis Philippe kast, 1860

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse commode 4258
18e Eeuwse commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel 4210
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Notenhouten vier-laden commode, 1880 4135
Notenhouten vier-laden commode, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Franse Henry Deux bank, 1870 4096
Antieke Franse Henry Deux bank, 1870

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzame wortelpalissander tafel 4095
Zeldzame wortelpalissander tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil vitrinekast, 1910 4083
Antieke Jugendstil vitrinekast, 1910

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke eiken dekenkist 4080
Antieke eiken dekenkist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen Barok commode 4072
Dubbel gebogen Barok commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1890 4061
Antieke commode, 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel met intarsia 4114
Franse bijzettafel met intarsia

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Engelse vitrinekast 4261
Antieke Engelse vitrinekast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1870 4190
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1870

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eiken linnenkast 4257
Eiken linnenkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bijzettafel met marqueterie 4115
Bijzettafel met marqueterie

Resultaat:

140 EUR