Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Louis Seize kabinet 4000
Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4001
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Barok secretaire 4002
18e Eeuwse Barok secretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke Barok secretaire 4003
Antieke Barok secretaire

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Biedermeier eethoek 4004
Biedermeier eethoek

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Barok commode 4005
18e Eeuwse Barok commode

Resultaat:

450 EUR

2x Duitse Barok zuilen, 1700 4006
2x Duitse Barok zuilen, 1700
Startprijs 1.000 EUR
Pronk vertico met spiegelopzet 4007
Pronk vertico met spiegelopzet
Startprijs 350 EUR
Antieke kersenhouten secretaire 4008
Antieke kersenhouten secretaire
Startprijs 800 EUR
Antiek damessecretaire, 1880 4009
Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza 4010
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke Franse vitrinekast 4011
Antieke Franse vitrinekast

Resultaat:

650 EUR

Vitrine opzetkast 4012
Vitrine opzetkast
Startprijs 250 EUR
Mahonie bureau 4013
Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten kabinet 4014
Wortelnoten kabinet
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Pianokruk (adelaar) 4015
Pianokruk (adelaar)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken kastje met snijwerk 4016
Eiken kastje met snijwerk

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Spaanse boerenbank 4017
Spaanse boerenbank

Resultaat:

600 EUR

Franse vitrinekast 4018
Franse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke vertico, 1880 4019
Antieke vertico, 1880

Resultaat:

500 EUR

Franse vitrine van rozenhout 4020
Franse vitrine van rozenhout
Startprijs 1.000 EUR
Servieskast met snijwerk 4021
Servieskast met snijwerk
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Empire dessertkast 4022
Empire dessertkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek cylinder secretaire, 1800 4023
Antiek cylinder secretaire, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4024
Engelse secretaire

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire, 1870 4025
Wortelnoten secretaire, 1870

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuws Louis Seize kabinet 4026
18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 500 EUR
Verkocht
18e Eeuwse teakhouten Barok commode 4027
18e Eeuwse teakhouten Barok commode

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Willem III bonheur 4028
Willem III bonheur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Linnenpers met commode 4029
Linnenpers met commode

Resultaat:

550 EUR

Wandconsole 4030
Wandconsole
Startprijs 300 EUR
Hollandse vitrinekast 4031
Hollandse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw 4032
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Franse jachtvitrine, 1870 4033
Franse jachtvitrine, 1870

Resultaat:

1.000 EUR

Empire trumeau 4034
Empire trumeau
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antiek secretaire, 1880 4035
Antiek secretaire, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Mechelse vitrine kast 4036
Antieke Mechelse vitrine kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie penantkast 4037
Mahonie penantkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Armleunstoel (kersen) 4038
Armleunstoel (kersen)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Armleunstoel (kersen) 4039
Armleunstoel (kersen)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Barok spinde 4040
Antieke Duitse Barok spinde

Resultaat:

225 EUR

2x Vergulde houten piedestal 4041
2x Vergulde houten piedestal
Startprijs 520 EUR
Verkocht
Engelse dessertkast, 1880 4042
Engelse dessertkast, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Engelse klepbank, 1880 4043
Antieke Engelse klepbank, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse schrijftafel met intarsia 4044
Franse schrijftafel met intarsia

Resultaat:

500 EUR

Eiken dekenkist 4045
Eiken dekenkist
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke commode, 1850 4046
Antieke commode, 1850

Resultaat:

200 EUR

Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast 4047
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast
Startprijs 700 EUR
Verkocht
4x Antieke Duitse stoelen van kersenhout 4048
4x Antieke Duitse stoelen van kersenhout

Resultaat:

800 EUR

Wortelnoten kabinet 4049
Wortelnoten kabinet
Startprijs 850 EUR
Duitse commode, 1830 4050
Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Halve maantafel 4051
Halve maantafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Rococo-stijl kamerscherm 4052
Rococo-stijl kamerscherm

Resultaat:

200 EUR

Antieke Engelse muziekkast, 1900 4053
Antieke Engelse muziekkast, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Franse buffetkast, 1870 4054
Franse buffetkast, 1870

Resultaat:

250 EUR

Secretaire in Barok-stijl 4055
Secretaire in Barok-stijl
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Louis Philippe kast, 1860 4056
Antieke Louis Philippe kast, 1860

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Horris spiegelbonheur 4057
Antieke Horris spiegelbonheur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antiek Frans Bretons buffet, 1870 4058
Antiek Frans Bretons buffet, 1870

Resultaat:

500 EUR

Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet 4059
Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Wortelnoten secretaire 4060
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1890 4061
Antieke commode, 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse commode, 1900 4062
Antieke Hollandse commode, 1900

Resultaat:

190 EUR

Antieke Engelse hoekkast 4063
Antieke Engelse hoekkast
Startprijs 250 EUR
Engelse hoekkast 4064
Engelse hoekkast
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Pastoe stoelen 4065
4x Pastoe stoelen

Resultaat:

225 EUR

3x Franse bijzettafeltjes 4066
3x Franse bijzettafeltjes
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke spiegel, 1870 4067
Antieke spiegel, 1870

Resultaat:

225 EUR

Franse speeltafel van rozenhout 4068
Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 550 EUR
Engelse stommeknecht, 1860 4069
Engelse stommeknecht, 1860
Startprijs 200 EUR
Mahonie wandconsole tafel 4070
Mahonie wandconsole tafel
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet 4071
18e Eeuws Hollands kabinet
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Dubbel gebogen Barok commode 4072
Dubbel gebogen Barok commode

Resultaat:

150 EUR

Bretonse piedestal, 1870 4073
Bretonse piedestal, 1870
Startprijs 300 EUR
Armleunstoel/schaarvorm 1880 4074
Armleunstoel/schaarvorm 1880
Startprijs 250 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4075
Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote ovale spiegel 4076
Grote ovale spiegel

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Mahonie lectuurhouder, 1930 4077
Mahonie lectuurhouder, 1930

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4078
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Biedermeier secretaire, 1840 4079
Antiek Biedermeier secretaire, 1840

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke eiken dekenkist 4080
Antieke eiken dekenkist

Resultaat:

150 EUR

Gebogen secretaire, 18e eeuw 4081
Gebogen secretaire, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke spiegel, 1900 4082
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil vitrinekast, 1910 4083
Antieke Jugendstil vitrinekast, 1910

Resultaat:

150 EUR

Biedermeier vitrine, 1820 4084
Biedermeier vitrine, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2-Deurs mahonie kast, 1870 4085
2-Deurs mahonie kast, 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse secretaire met intarsia 4086
Engelse secretaire met intarsia

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten Barok secretaire, 1880 4087
Wortelnoten Barok secretaire, 1880

Resultaat:

250 EUR

Eiken kist 4088
Eiken kist
Startprijs 300 EUR
Antieke eikenhouten kist, 1780 4089
Antieke eikenhouten kist, 1780
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Louis Philippe spiegel, H 122 x B 51 cm. 4090
Antieke Louis Philippe spiegel, H 122 x B 51 cm.

Resultaat:

100 EUR

Eikenhouten piedestal, 1900 4091
Eikenhouten piedestal, 1900
Startprijs 100 EUR
Grote houtgestoken piedestal 4092
Grote houtgestoken piedestal
Startprijs 225 EUR
Verkocht
7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780 4093
7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Engelse gateleg tafel 4094
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Engelse gateleg tafel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeldzame wortelpalissander tafel 4095
Zeldzame wortelpalissander tafel

Resultaat:

150 EUR