Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eskaf bolvaas, zwart glas. En twee geglazuurde oor-bolvazen. Afmeting: 10 - Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome fayence koeien. 19e Eeuw. Eén maal oud Delft, circa 1880. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
15x Polychrome Makkumer borden, schaaltje. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.