Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing marine-kijker. Maurice Cohen & Co. Bradford, Day or Night. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen, damasten loop + knikbare loop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops verchroomd pistool met knikbare loop, mahonie kolf met zilver inleg. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 34 cm. In goede originele staat.
Antiek verguld Frans sabel. Gesigneerd L. Garr. Mogelijk Grenadier Nationale Garde. Lyra op heft met ranken. Afmeting: L 79 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met hoornen kolf, knikbare loop en restchroom. Afmeting: L 22 cm. In redelijke staat.
Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...
Twee oude/antieke Duitse bajonetten. 20e Eeuw. Afmeting: L 41 - 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Onschadelijk gemaakt. Kolf gerestaureerd. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse voorladers. Defect. Afmeting: L 113 - 128 cm. In matige staat.
Oude Hollandse en Spaanse bajonet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 33 -57 cm. In goede staat.
Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.
Decoratief oud Chinees dubbelzwaard met messing + houtgesneden schede. 20e Eeuw. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.
Afrikaans kapmes met lederen schede + heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.