Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met coulissen/vazen/vogels/landschap decor. Met bodemmerk. Eén bord chip + haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren rand en deksel. Figuren in tuin decor. Bovenrand porselein beschadigd en 2 cm. haarlijn. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem in de wolken en met vaas en zegel op rug. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met scepter en zegel op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom draken/floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 21cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vleermuizen/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Eén schotel goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of chips. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Gemerkte Chinees porseleinen kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Bodemmerk. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.,
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/...
Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Antieke gedateerde Chinees porseleinen Republiek vaas met figuren/gedicht decor. Anno 1924. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met creme-kleurig floraal reliëf en goudrand. Sung-stijl. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met metaal-kleurig iriserend glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en lichtblauw celadon glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Tien stuks krijgers en andere figuren decors. Met bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart craquele glazuur en draak decor. Sung-stijl. Afmeting: H 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen boeddha in lotushouding met scepter. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken keizerlijke figuren. Paar hoogwaardigheidsbekleders. 19e Eeuw. Originele vergulding en polychromie. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempel figuren. Gepolychromeerd + verguld. Eén figuur met karaktertekens en tekst. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken vergulde + gepolychromeerde tempelwachter. 19e Eeuw. Beschadiging aan stoel. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke houtgestoken gepolychromeerde Chinese figuren. 19e Eeuw. Eén maal tempelwachter met vergulding en karaktertekens. Eén maal boeddha. Afmeting: H 21 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden altaar figuren. Eén maal Quan Yin met hert. Eén maal Chinese god met vogel, beschadigd. Afmeting: 34 - 37 cm In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met Foo-honden en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese keizer/hoogwaardigheidsbekleder met bladgoud, rest polychromie en Chinese tekens. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Eén arm los er bij. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolychromeerd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.