17e - 18e Eeuwse Chinese kraakporseleinen kom met floraal/vogel op rotsblok decor. Eén chip. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met figuren in landschap decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Gesigneerde gietijzeren Chinese boeddha. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees of Japans bronzen figuur. Boogschutter. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.
Grote Chinese hardhouten gestoken hocker met koppen, floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 83 x Ø 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijke staat.
Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon waterbak met grijs-bruin craquele glazuur. Afmeting: 6,5 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Twee goed, twee beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken in wolken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chip rand. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tuin/vogel/insecten decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom draken/floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 21cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vogel/goud decor. Eén bord gelijmd, één bord chip, drie borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met fijn geschilderd decor van figuren in coulissen. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...
Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed borden met landschap/vogel/floraal en goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rolvazen met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal floraal/vlinder decor, met bodemmerk, goed. Eén maal met hoge voet, druivenranken, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Minimale chips bovenrand trekpot. Afmeting: 10 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Antiek Japans benen figuur met bodemmerk. 19e Eeuw. Stukje van voet mist. Afmeting: H 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal decor. Haarlijn deksel + minimale chip. Afmeting: H 13 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vleesschotel met Queng Lung landschap decor. Afmeting: 36,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Chinese, drie-delige hardhouten miniset met karaktertekens. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met emaille, figuren in interieur/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met paradijsvogel/Chinese karaktertekens decor. Voet verstevigd met koperrand, chips bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/...
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en lichtblauw celadon glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...
Zeven stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels. Divers. Diverse chips/haarlijnen. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing schotel met origineel handgeschilderd floraal decor van pioenrozen. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Drie Chinese natuurstenen objecten. Bestaande uit; Stempel rood/grijs met tekens. Stempel met Foo-hond en tekens. Boeddha figuur met Foo-hond. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/landschap decor. Drie goed, drie met chip en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/vogel/goud decor. Deksel randschade + gat in bodem. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/vazen decor. Circa 1800. Eén kop haarlijn, drie schotels goed, 3 schotels haarlijn of chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.