Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H.J. Bellaard, Polderlandschap 1128
H.J. Bellaard, Polderlandschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met plaggenhut en boer 1119
A.J. Zwart, Poldergezicht met plaggenhut en boer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld 1105
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A. Bauer, Vissersboot aan strand 1103
A. Bauer, Vissersboot aan strand

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Evert Bomhof, Hollandse platbodems op zee 1100
Evert Bomhof, Hollandse platbodems op zee

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, porselein, glas. 1084
Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, porselein, glas.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands havengezicht 1083
Onduid. gesig., Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg 1081
Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
P. A. Schipperus, Landschap met landweg, ossengespan en figuren 1079
P. A. Schipperus, Landschap met landweg, ossengespan en figuren

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht 1078
Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands landschap met windmolen 1075
Ongesigneerd, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
F.H. Sypkens Fecit, Heuvelachtig landschap 1074
F.H. Sypkens Fecit, Heuvelachtig landschap

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jo Weijers, Stilleven met bloempot en Chinese schotel 1073
Jo Weijers, Stilleven met bloempot en Chinese schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ton Karssen, Figuren op de boulevard 1072
Ton Karssen, Figuren op de boulevard

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Zomer 1999 1066
Ton Schulten, Zomer 1999

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen 1061
Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Evert Moll, Hollands havengezicht 1058
Evert Moll, Hollands havengezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Koeien 1046
C. Verschuur, Koeien

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Schapen 1045
C. Verschuur, Schapen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Hollands duingezicht 1044
J. Ouwersloot, Hollands duingezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Hollandse bloembolvelden 1041
J. Ouwersloot, Hollandse bloembolvelden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
James Hardy, Wild tafereel 1036
James Hardy, Wild tafereel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Joop Kroppf, Hollands havengezicht 1035
Joop Kroppf, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ben Viegers, Riviergezicht met stad (Rhenen) 1033
Ben Viegers, Riviergezicht met stad (Rhenen)

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
P.A. Bouter, Vee bij drenkplaats 1029
P.A. Bouter, Vee bij drenkplaats

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant 1025
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond 1023
A.J. Zwart, Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J.J. de Smit, Heidegezicht met herder 1021
J.J. de Smit, Heidegezicht met herder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rik Wouters, Liggend vrouwelijk naakt 1011
Rik Wouters, Liggend vrouwelijk naakt

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser 1003
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
B. Brouwer, Hollands wintergezicht 1000
B. Brouwer, Hollands wintergezicht

Resultaat:

800 EUR

3x C.J. v.d. Vosse, Divers 1384
3x C.J. v.d. Vosse, Divers
Startprijs 50 EUR
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap 1383
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Startprijs 80 EUR
Monogram, Bloemstilleven 1382
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR
4x Twentse werken, Divers 1380
4x Twentse werken, Divers
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Hoshyar Rasheed,  Het rode liedje 1377
Hoshyar Rasheed, Het rode liedje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram W.B., Pratende dames 1375
Monogram W.B., Pratende dames

Resultaat:

40 EUR

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1374
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.250 EUR
Lot etsen (6x), 1372
Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1371
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1370
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1369
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Startprijs 300 EUR
Verkocht
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats 1368
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan 1367
Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan

Resultaat:

80 EUR

R. Reibeling, Havengezicht met boten 1366
R. Reibeling, Havengezicht met boten
Startprijs 350 EUR
H. Bogman, Vrouwen op plein 1364
H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 275 EUR
Onduid.gesign., Vaas met bloemen 1362
Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij 1361
Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin 1359
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin
Startprijs 100 EUR
C.J.M., Zandpad met boerderij 1358
C.J.M., Zandpad met boerderij
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona 1356
2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona

Resultaat:

40 EUR

2x Ongesigneerd, Hollandse bollenvelden 1355
2x Ongesigneerd, Hollandse bollenvelden
Startprijs 200 EUR
J. Knip, Boerenhuis bij sloot 1354
J. Knip, Boerenhuis bij sloot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Monogram P.J.H., Hollands wintergezicht 1353
Monogram P.J.H., Hollands wintergezicht

Resultaat:

90 EUR

Alya Brink, Roma 1350
Alya Brink, Roma
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Abstract landschap 1349
Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 60 EUR
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren 1348
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen 1345
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in 18e eeuws interieur 1342
Ongesigneerd, Figuren in 18e eeuws interieur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven 1340
Ongesigneerd, Stilleven

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke ets, Plaats langs rivier 1339
Antieke ets, Plaats langs rivier

Resultaat:

70 EUR

Schiemann, Landschap Lazorotte 1338
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap 1336
Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap

Resultaat:

80 EUR

K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland 1335
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 50 EUR
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand 1334
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand
Startprijs 180 EUR
Naar Andy Warhol, Flowers 1333
Naar Andy Warhol, Flowers
Startprijs 120 EUR
Naar Andy Warhol, Flowers 1332
Naar Andy Warhol, Flowers
Startprijs 110 EUR
Onduid.gesign., Gezicht op villa 1331
Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 40 EUR
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap 1330
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 50 EUR
Herman Moerkerk, Dame met hoed 1324
Herman Moerkerk, Dame met hoed
Startprijs 80 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1320
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
I.I. Hughes, Heer met lektuur 1319
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x) 1318
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)

Resultaat:

60 EUR

J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht 1317
J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht
Startprijs 160 EUR
B. Notenboom, Twee kittens 1316
B. Notenboom, Twee kittens
Startprijs 160 EUR
Verkocht
E.F. van der Burgh, Fruitstilleven 1313
E.F. van der Burgh, Fruitstilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Edith Pijpers, Vrouwelijk naakt 1311
Edith Pijpers, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jan Korthals, Brug met schepen 1310
Jan Korthals, Brug met schepen

Resultaat:

80 EUR

A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1308
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot
Startprijs 60 EUR
3x W.P. Regenspurg, Divers 1307
3x W.P. Regenspurg, Divers
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo 1306
Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo

Resultaat:

80 EUR

Willem Jilts Pol, Sampan boten 1304
Willem Jilts Pol, Sampan boten
Startprijs 200 EUR
Jan van Weerden, Rivier en paardenkar in bergachtig landschap 1303
Jan van Weerden, Rivier en paardenkar in bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR
Verkocht
14x Medische gravures 1302
14x Medische gravures

Resultaat:

120 EUR

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht 1300
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR
Anton Heyboer, Meisje van lichte zeden 1298
Anton Heyboer, Meisje van lichte zeden
Startprijs 225 EUR
Hasan Djaafar, Indonesisch impressionistisch landschap 1297
Hasan Djaafar, Indonesisch impressionistisch landschap
Startprijs 200 EUR
Monogram A.B., Liggende naakte dame 1291
Monogram A.B., Liggende naakte dame
Startprijs 350 EUR
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1289
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Startprijs 80 EUR
Verkocht
E.W. Linck, Stilleven met glas 1288
E.W. Linck, Stilleven met glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1286
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond

Resultaat:

180 EUR

K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1285
K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Startprijs 60 EUR
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen 1284
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen
Startprijs 200 EUR
Dirk Peter van Lokhorst, Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats 1283
Dirk Peter van Lokhorst, Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats
Startprijs 300 EUR
Verkocht
John Bevort, Amsterdams stadsgezicht 1282
John Bevort, Amsterdams stadsgezicht

Resultaat:

200 EUR

Onduid. gesig., Stilleven met  kan en fruit 1281
Onduid. gesig., Stilleven met kan en fruit
Startprijs 50 EUR