Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Vissers bij het ontladen van de vangst
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissers bij het ontladen van de vangst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram C.W., Pot met bloemen
Resultaat: 1.300 EUR

Monogram C.W. Circa 1930. Pot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 18 cm. In goede staat.

Reclame affiche Warner Bros 'Casablanca'
Resultaat: 180 EUR

Oude affiche van Warner Brothers. Casablanca. Copy, pixels. Randschade. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

de Koningh, Hollands zonnig landschap met koeien
Resultaat: 1.300 EUR

Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven druiven op tafel
Resultaat: 150 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en glas
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Bloemenmarkt Amsterdam
Resultaat: 400 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Strandgezicht Mallorca
Resultaat: 600 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Strandgezicht Mallorca met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels en schaal
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in aardewerken schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 90 EUR

Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. Onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven, miniatuurkan met kersen
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, miniatuur kan met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren aan het bidden
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd groot schilderij. 19e Eeuw. Figuren aan het bidden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

S.M. de Ranitz, Hollands wintergezicht met boerderij
Resultaat: 650 EUR

S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.

J. Israëls, Heren portret
Resultaat: 190 EUR

Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.

J.E. Morel Fecit, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 600 EUR

J.E. Morel Fecit. 1835 - 1905. Hollands ijsgezicht met figuren en stad op achtergrond. Amsterdam? Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28,5 cm. In goede staat.

Henri Jacques Bource, Boerenmeisje geeft planten water
Resultaat: 2.250 EUR

Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

G.H. Göbell, Landschap met boerderij
Resultaat: 250 EUR

G.H. Göbell, 1830. 1786 - 1833. Landschap met boerderij en figuur met hond. Sepia op papier. Op achterzijde staat vermeld gezicht op Rijssen. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Resultaat: 80 EUR

Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

H.J. Bellaard, Molen in landschap
Resultaat: 160 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram F.H., Schelpenvissers op strand
Resultaat: 130 EUR

Monogram F.H. 1922. Schelpenvissers op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren
Resultaat: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, 2x Landschap
Resultaat: 140 EUR

2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.