Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Fries zilveren zakmes, 1810
Resultaat: 140 EUR

Fries zakmes met zilveren heft, 833/000. voorzien van figuren en bloemen. MT.: S.Westerban, Bolsward, ca 1810. 18 cm. Figuren wat afgesleten, verder in goede staat

Zilveren roomkan
Resultaat: 55 EUR

Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat

Zilveren inktstel
Resultaat: 4.250 EUR

Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...

Zilveren servies
Resultaat: 250 EUR

Lot met en zilveren koffiekan, 830/000, gemerkt: Thune, 15 cm, twee likeurglaasjes, 800/000, Wilkens & Danger, 43mm, en een rond gecontourneerd presenteerblaadje, 830/000. ø 23cm. Totaal ca 656 gram. ...

Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons
Resultaat: 500 EUR

Cassette met zilveren viscouvert, 833/000, model Haags lof, met 6 visvorken en -messen. MT. A.J. Driessen, Schoonhoven/Utrecht jl.: S: 1928. 17-21cm. Totaal ca 600 gram. In zeer goede staat

7 Zilveren miniaturen
Resultaat: 120 EUR

Zeven zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met paard en 2 figuren, koets met geit en figuur, figuur op oude fiets, pion met zeilschip, vrouwfiguur bij ton, Ruiter te paard met kanon en een vrou...

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

Zilveren nootmuskaat rasp
Resultaat: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

Twee antieke zilveren kandelaars
Resultaat: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Gouden vingerhoed
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.

18e Eeuwse naaldenkoker
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame naaldkoker, ca 1800, uit hout voorzien van handbeschildering met putti op wolken. Met 3 geelgouden bewerkte randjes. 11 cm. In redelijk goede staat.